Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok javasolni nekem...

Tudnátok javasolni nekem valami étrendet?

Figyelt kérdés

178 cm magas vagyok kb. 72-73 kilós.Kívülről nem látszik rajtam nagyon,de én tudom magamról hogy kövér vagyok és ezért focizásnál se veszem le pl. nyáron a pólót,ami elég idegesítő mert majdnem az összes barátom izmos.Év eleje óta nem sportoltam semmit,csak itthon ülök és gépezek,de most már itt a jó idő.Úgy terveztem lejárok majd futni,adhatnátok rá tippet hogy mikor és mennyit,én úgy terveztem hogy heti 3x 30-45 perc kocogás(az elején,később majd növelem) esténként.Na most ehhez kéne nekem valamilyen étrend,nem bízok a netes fogyókúrás oldalakban.Tudnátok nekem javasolni 1-et?

UI.: Nem focizok csak évente 2x lemegyünk haverokkal. 14/F


2012. márc. 15. 11:16
 1/2 *gin* ***** válasza:

[link]


ebben a bejegyzésben egy szálkásító étrend van leírva, amit követhetsz addig, amíg le nem adod a felesleget (gondolom ez a te esetedben 2-3 kiló max). Aztán figyeld a blogot, mert a srác is tömegnövelésbe fog kezdeni pár hónap múlva, ami a már lefogyasztott testére fogja felpakolni az izmokat.

2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :-)
2012. márc. 16. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!