Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi Update csokijai,...

A Norbi Update csokijai, péksüteményei hányas kódot viselik?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni elég keményen, de nem azért, hogy fogyjak. Így is 53 kg vagyok, csupán nyárra szeretnék izmosítani, kockás hasat. :) Már elkezdtek látszódni a kockák, viszont édes szájú vagyok eléggé, és nem szeretnék rákapni a sok-sok csokira, péksütire, szóval arra gondoltam, hogy ha megkívánom, akkor az Update pékségből fogok vásárolni egy kis édességet. Hányas kódot viselik ezek a termékek? Úgy olvastam, hogy az 1-től lehet a legjobban fogyni, meg még a 2-től, a 3-tól viszont már nem annyira. Nekem mindenképpen olyan kell, amitől egy dekát nem fogyok. Szóval, ehetek ilyen csokikat anélkül, hogy fogynék?
2012. márc. 16. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nem így megy. sajnos egyáltalán nem konyítasz hozzá, és nem bírom a búrád, mert úgy csinálsz mint aki nagyon tud.


tessék olvasgatni a bodybuilder.hu-n

2012. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az update kaja nem fogyaszt draga, csak kevesebb kaloria van benne es egezszegesebb.
2012. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!