Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt, hogy tudnék...

Egy hónap alatt, hogy tudnék 1-2 kilót lefogyni?

Figyelt kérdés
minden ötlet,jó tanács jól jön.főleg a hasamból szeretnék leadni.étrend sport akinek ötlete van bevált valami minden kell.mindent kipróbálok :)aki időt szánt rám annak köszönöm.
2012. márc. 16. 18:44
 1/5 anonim válasza:
nagyon könnyen én a 90 napos diétát csinálom és 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam de neked ha csak ennyit kell lefogynod akkor úgy tudod megoldani hogy vacsira csak salátát egyél és naponta el kell menni futni vagy egy olyan mozgást kitalálni ami szórakozásnak is jó ez nagyon egyszerű pl: tánc remélem tudtam segíteni :)
2012. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen! Paleolit étrenddel és az eddiginél több mozgással.
2012. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt lehet ennyit fogyni! Csökkentsd a kalóriabevitelt, és esténként menj el egy kört futni, vagy csinálj húsz percnyi gyakorlatot! Mellesleg nem árt, ha sokat iszol, mert gyorsul az anyagcsere (viszont sózni nem szabad, a só megköti a vizet).
2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.2 gyerekes anyuka vagyok szóval mozgásom az van elég egész nap talpon vagyok de most azt hiszem ki próbálom a zumbát azt meglátom hátha sikeres lesz.köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 16. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha megköti a vizet? Nem vízből akarja leadni az 1-2 kilót, hanem zsírból. Leadhatsz 1-2 kiló vizet, de nem az számít, hogy mit mutat a mérleg, hanem hogy valóban leadd a felesleget. Sózd nyugodtan, finom legyen és egészséges. Hal, csirke, zöldségek, mozgás. A sztárdiétákat én hanyagolnám a helyedben.
2012. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!