Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a fogyókúrától...

Lehet, hogy a fogyókúrától vagyok álmos már ilyenkor?

Figyelt kérdés

Eddig simán fennvoltam 10-11ig anélkül, hogy álmos lettem volna és kb azóta, hogy fogyózom(2-3hét) már ilyenkor este is álmos vagyok, viszont reggel alszok max 7 ig eddig aludtam vagy 8-9ig is. Végülis nem zavar ez a dolog csak érdekel, hogy ettől lehet e?

Ilyenkor télen nem szedek allergia gyógyszert viszont nemsokára el kell kezdenem az is szokott ilyet kiváltani, hogy álmos vagyok + ugy halottam, hogy az miatt is lehet hízni ez nem tudom igaz e, ha van róla valami infod köszönöm, ha megosztod:D


2012. márc. 16. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szar az étrended összetétele, akkor simán lehet
2012. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyókúra (böjtölés) lehet, hogy egészségesen átrendezte az anyagcserédet és kevesebb alvással is beéred. A koplalás inkább zavarni szokta az alvást, legalábbis velem az történt. Az allergia gyógyszerek álmosítanak, de hogy "hizlalnának", azt nem hinném. Én nem szedtem, de sok ismerősöm igen, és erre speciel nem panaszkodtak. (Mit ír a betegtájékoztató?
2012. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát sokkal jobb a mostani étrendem mint a régi(este 10 kor lefekvés előtt kolbász kenyér margarin.... fujjj:D
2012. márc. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!