Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kézből fogyni?

Hogyan tudok kézből fogyni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nap kérdése. :DDD
2012. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rázogasd, mintha a vizet akarnád lerázni róla!:D
2012. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 G'sX válasza:
46%
én lábfejről akartam egy 3 kilót mindig is
2012. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek elpoénkodták, megértelek, ha duci ujjaid vannak:(


Nem tudsz csak kézből fogyni. Mint ahogy csak combból csak hasból stb, sem lehet. Mert ráedzhetsz a hasizomra, de a fogyás mindenhonnan történik, főleg futásnál: futásnál pl. fogysz a hasadból, combodból, vádlidból, karodból, sajnos a melledből is...


Így lehet pl. tokából és kézből is fogyni. Nyilván tokánál, kéznél nem fog látszani - 5 kg után... ahhoz több kell. Előbb látszik a lábadon a fogyás pl, semmint a kezeden, de ha kitartóan csinálod, a duci ujjak is eltűnnek:) mennyit akarsz fogyni és mi a kezdősúlyod?

2012. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok, kihagytam az okot: az ok, hogy fogyásnál energiadeficit van. A szervezetnek zsír kell, és onnan fog több zsírt elvonni, amit könnyebben lebont, jobban mozgósítható.


Fogyásnál a test egyértelműen nem a kézfejen/ujjakon lévő zsírt fogja lebontani elsőre, hogy energiát nyerjen, hanem pl. a combon lévőt, stb.

2012. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*a szervezetnek zsír kell, hogy azt a zsírt energiává égesse el
2012. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert gondolod, hogy aki már annyira elhízott, hogy duci ujjai vannak, pont a kezének az elhízottsága kéne, hogy zavarja. Igazad van, ez aztán tényleg érthető:D
2012. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én nem az ujjamra gondolok, hanem a karomra!!! a váll és a könyög közötti részre..
2012. márc. 18. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán úgy kell megkérdezni!-_-
2012. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nevemsenki001 válasza:
Aki nem tud normális választ adni az minek ír ide bármit is??
2014. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!