Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 200g főtt kukorica,1 alma,1...

Dexy kérdése:

200g főtt kukorica,1 alma,1 főtt tojás. Ez elég diétás?

Figyelt kérdés
Ennyit ettem ma, remélem nem sok, nemrég kezdtem a diétát és kb ennyit szoktam enni. Úgy érzem éhen halok, de ez szerintem természetes.
2011. dec. 4. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, akkor ha nem vagy normális, az is természetes.! Jajj, ez is nagyon sok, a kukorica hizlal.! Ugye ezt nem mondod komolyan, hogy ennyit eszel minden nap? Eredményes fogyás feltételei: Soha ne lakj jól (soha ne edd dugig magad), sokszor keveset, és mozgás, mozgás, mozgás.! Nem ez a koplalós hülyeség...
2011. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
FOGYHATSZ TOLE DE NEM CSAK ZSIRBOL HANEM IZOMBOL MERT FEHéRJéT JOFORMAN NEM VISZEL BE A SZERVEZETEDBE..200G KUKORICA CSAK 254KCAL, ALMA 30KCAL, TOJáS 66KCAL..KOPLALSZ NEM FOGYOKúRáZOL!!!!!!
2011. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egy étkezés...
2011. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A koplalás az lenne ha nem ennék semmit, ha eszem úgy érzem hízok.
2011. dec. 4. 01:04
 5/15 anonim ***** válasza:
SZAMOLD KI HOGY MENNYI KALORIARA VAN SZUKSEGE A SZERVEZETEDNEK AZ éLETHEZ, AZTAN MAJD AZ ALAPJAN éTKEZZ, NEKEM PL 1700KCAL KORUL VAN SZUKSEGEM, ES ESZEM 1200KCALT, DE EZ ALATT MAR KOPLALASNAK SZAMIT.A SZERVEZETED TAKAREKRA KAPCSOL ES NEM FOGSZ FOGYNI EGESZSEGESEN, TEHAT IZOM MEGY LE NEM ZSIR, éS MAJD 2XERESE JON VISSZA MAJD ZSIRBA. OLVASS UTANNA
2011. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Válaszolnál pár kérdésre?

Hány cm vagy, és ehhez hány kiló?

Mennyit szeretnél leadni?

Amúgy meg egyél normálisan, és sportolj, mert ez koplalás. Te magad írtad, hogy úgy érzed éhen halsz, akkor meg egyél már valami normálisat. Te jó ég, hogy valaki ennyire ... legyen.

2011. dec. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó úton haladsz akár a gyomorrák, vastagbélrák, hasnyálmirigyrák felé....kicsiny hazánkban már a tizenéveseket is tizedeli a gyomorrák...hajrá...ha ilyen buta vagy. (bocsánat.)
2011. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed éhen halsz, akkor nem jó.

Enni kell buta lány, mert a szervezeted abból tartja fenn magát! Sokáig nem fogod bírni így, elájulhatsz, plusz egy jó kis falási roham is elkaphat.

Egyél úgy, ahogy eddig, csak kevesebbet és mozogj! Ennyi!

Én 20 kilót leadtam, pedig nem így ettem mint te, hanem mint mindig, ment a rántott hús is, a pörkölt is, csak kevesebb és mozgás!

2011. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A koplalás az lenne ha nem ennék semmit, ha eszem úgy érzem hízok."

a koplalás fogalmán akarsz vitatkozni, miközben egyenesen tartasz az éhhalál felé? hiánybetegségek és emésztőrendszeri betegségek, amiket írtak már előbb kialakulnak, nem kell hozzájuk meghalni.

az alapanyagcsere alatti fogyasztás, az már koplalás, mert egy részt hasonlóan éli meg a szervezet (ugyan úgy izmot kezd el bontani, tartalékolja a zsírt, stressz állapot stb.) honnan a fenéből szülted ezt az "étrendet"? ki volt akkora idióta, aki ezt tanította neked?

2011. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát Falusi Mariannak nem hinném...
2011. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!