Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjam le a maradék...

Hogyan fogyjam le a maradék néhány kilót a hasamról?

Figyelt kérdés
Minden fölöslegemtől megszabadultam, a hasamon meg a derekamon azonban maradt amitől nem tudok szabadulni, akármennyit és akárhogyan edzek. Kb 2-3 kilóról van szó, sehogy nem akar lemenni. Zsírbontásra, leszívásra nem akarok menni. Van valakinek valami használható ötlete?
2012. márc. 17. 22:14
1 2
 1/15 *gin* ***** válasza:
diéta, tovább. az utolsó kilók a legmakacsabbak. ne hallgass semmiféle szemfényvesztő tekercselésre, ezeken a hirdetéseken egytől egyig röhögnöm kell.
2012. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

gin, látom beleugrottunk mindketten ebbe a tekercselős valamibe :D


Kedves kérdező, viszont az nem a megnyúlt bőrös? Mert akkor lehet valami krémmel kéne próbálkoznod előtte, felülés, izmosítás és utána ha csak ott van foglalkozni hogy hogy add le. Bocsi ha nem, de volt már olyan aki elszörnyedve mutatta magán hogy nézzem meg a hasán mennyi zsír maradt és kihúzta előttem a bőrét:S

2012. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves válaszolók.A folpack sokkal drágább, mert csak felesleges pénzkidobás.A tekercselés testfóliával és megfelelő krémekkel történik.Ha szemfényvesztés lenne, akkor nem használnák rendszeresen megelégedéssel az emberek.Ráadásul arra is van lehetőség, hogy kipróbálja az ember és ha beválik, akkor vásároljon magának.Ez nem egy reklám, hanem egy konkrét kérdésre egy konkrét válasz.Nyilván mindenki csak olyan terméket, módszert, dolgot tud hitelesen, meggyőződéssel javasolni, amit ismer, amivel jó tapasztalatai vannak, mert manapság valóban sok szemfényvesztéssel lehet találkozni.
2012. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na akkor fussunk neki újra.


1. Nem diétázom, napi 3 és fél órát edzek, emellett semmiféle diéta nem fér bele, mert akkor elájulok az edzésen. Persze, nem zabálom a zsírt meg a cukrot, de nem vonok meg magamtól semmit. Diéta nélkül fogytam le 3 gyerek után, nem most, az utolsó pár kilónál fogok nekiállni.


2. Nem tudom mi az a tekercselés.


3. A hagyományos hasizomtorna nem elég. Több száz hasprést és egyebeket csinálok naponta, és az a pár kiló nem megy.


4. Nem bőr hanem zsír.



Így valaki valamit? Egyébként köszönöm az előző válaszokat, bár magát életmódtanácsadónak nevező nem nekem adott választ, hanem az előző hozzászólóknak, pedig nem tettek fel neki kérdést :)))

2012. márc. 18. 08:46
 5/15 *gin* ***** válasza:
*Nyilván mindenki csak olyan terméket, módszert, dolgot tud hitelesen, meggyőződéssel javasolni, amiből profitja lesz. Ennyi :D
2012. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 *gin* ***** válasza:
kérdező: tudhatnád, hogy a zsír nem a hasizmozástól megy le. Hanem a kalóriadeficittől, amit kénytelen leszel megteremteni valahogy, ha fogyni akarsz. Ha már majdnem a végén vagy, akkor célszerű kalóriát számolni, mert +/-100 kalóriával naponta is hihetetlen módon át tudod vágni magad. Számold ki mennyire van szükséged, és vidd be értékes tápanyagokból (sok fehérje!!). Nyilván 3 órás edzésekkel nem 1200 lesz, hanem 2500 vagy mit tudom én, de muszáj deficitet létrehoznod, hogy eltűnjön a zsír, és ha nem akarsz 0-24ben edzeni, akkor a kajával kell egy kicsit sakkozni.
2012. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Válasz *gin*-nek:Én úgy gondolom, hogy aki pl egy jó könyvet, filmet, éttermet, szerelőt, kozmetikust, fogyi módszert stb ajánl, mert jó tapasztalata van vele, abból nem feltétlen profitál, nem azért ajánlja.Ugyan akkor nem hiszem, hogy egy kereskedő csak olyan termékeket árusít, aminek hatásáról maga is meggyőződött, sőt mivel tudja milyen hatása van lehet, hogy ő maga nem is használná.
2012. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Ne alkalmazza a fóliás kezelést menstruációs ciklus ideje alatt, terhesség esetén, ha a közelmúltban műtéten esett át, vagy szívpanaszok, visszérgyulladás és egyéb keringési problémák esetén."


Na ennyit a tekercselésről... Marha egészséges lehet...Mozogni mindig szabad.

2012. márc. 18. 14:25
 9/15 A kérdező kommentje:
gin, lehet, hogy tudhatnám, hogy kalóriadeficitet kell létrehoznom, de eddig nem tudtam. 36 éves vagyok, de nem kellett még kalóriákat számolnom, hála Istennek. Gőzöm sincs, hogyan tudom ezt megoldani, kiszámolni, stb, és mit szabadna/nem szabadna ennem. Nekem ezek olyan távoli dolgok, hiszen sosem foglalkoztam ilyesmivel. Megpróbálok utánanézni, de azért van egy olyan sejtésem, hogy ha elkezdek kevesebbet enni az eddiginél, akkor nem a zsírt fogom lefogyni, hanem egyszerűen összemegyek, ami tragikus lenne, mert így sem vagyok valami vastag - a hasamat leszámítva.
2012. márc. 18. 14:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Valóban egészséges a tekercselés, csak ennél is, mint minden más terméknél megvan, hogy mikor lehet használni.Ugyan úgy mint egy terhesség esetén, vagy szív-, keringési problémával sem lehet pl bármilyen sportot, mozgást végezni, pedig normál esetben az sem okoz gondot, sőt egészséges.
2012. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!