Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás vagy biciklizés?

Futás vagy biciklizés?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb? Főleg hasról szeretnék fogyni.
2012. márc. 18. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyítve a kettő elég hatásos, de a kettő közül a futás a hatásosabb, az még jobban megmozgat minden izmot mint a biciklizés!
2012. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a futás jobb de ha főleg hasról akarsz fogyni akkor szigorú diéta kell. cukor, liszt, zsíros kajákat vond ki az étrendedből, helyettesítheted abonettel vagy pufi rizzsel. közben sok zöldség gyümölcs, joghurt, pulyka, csirke mell, soványabb húsok, tojás, zsírszegény túró, saláták. ha kezded elérni a kívánt súlyt akkor lassan bevezethetsz egy héten 1-2szer hízlalóbb kaját is de próbáld ezt tartani.
2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. márc. 18. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én magamon tapasztaltam azt hogy a biciklizés hatásosabb. Persze mellette heti 2-3 alkalommal eljárok futni is.
2012. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Futás... nekem bevált. Nagyon szép alakom lett tőle. Meg persze az étrendtől, és a súlyzós edzésektől. :)

21/L

2012. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. márc. 18. 15:22
 7/7 claidheamohmor válasza:
A futás egyértelműen hatásosabb, ezt mondom úgy, hogy gyakorlatilag biciklivel a seggemben élek :). És persze az étrend.
2012. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!