Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy tábla csokit, le...

Megettem egy tábla csokit, le tudom mozogni még ma?

Figyelt kérdés

Nem kérek véleményeket, én is tudom, hogy nem szabad fogyókúra közben csokit enni, de holnap lesz egy vizsgám és nagyon stresszed vagyok..és ilyenkor mindig sokat eszek és édességet sajnos.

Tudom, hogy az az egy tábla csoki nem jelentene önmagában semmi de úgy egész héten elég sok édességet ettem szóval most a mérleg 2 kilóval többet mutat mint előtte. (bár nem sokára jönnek a piros betűs napok, lehet azért is)

Holnaptól folytatom a diétámat keményebben mint eddig, de most ez nagyon zavar. Eddig a héten minden nap tornáztam is kb. 1 órát. De nem akarom, hogy az a 2kg rajtam maradjon szóval ma még le tudom mozogni ha futok 1 órát és bicajozok 1 órát szerintetek?

160cm 53-55kg vagyok.


2012. márc. 18. 14:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem le tudod simán.:) Ne stresszelj rá,attól hízol. Menj mozogjál utána egy óráig nem nagyon szabad enned, és este meg max gyümi :)
2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

"Ne stresszelj, attól hízol" Cáfolat következik.

Ha ismersz olyan embert akinek gyomorfekélye van, mit veszel egyből észre? Hogy sovány. És hogy miért?

A gyomorfekély kialakulása alapvetően a pszichológiához kötendő, ugyanis, ha valaki stresszel, akkor több hidrogén-kloridot(azaz gyomorsavat) termel a szervezete. Lehet, hogy nem egészséges, viszont abszolút nem lehet mondani, hogy felelős lenne a hízásért, éppen ellenkezőleg.

Egy jó tanács: sose higgy a Nők lapjának!

Kérdező: azt senki nem róhatja fel neked, hogy most a kelleténél többet ettél, mindenkivel megesik, főleg, hogy most sokat stresszelsz. Folytasd a diétádat ott ahol abbahagytad, ne holnaptól, hanem mostantól. 2 óra sport szerintem túlzás, pedig én nagy sportember vagyok, teljesen lefogsz fáradni, ne egymás után csináld a kettőt, szerintem elég ha elmész futni 1 órát. Aludd, pihend ki magad, most a vizsgád a legfontosabb.

14/L

2012. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ezen tényleg ne izgulj, megetted, jólesett, holnaptól kezdj el egészségesen táplálkozni.

Amúgy 1300 kalóriával és heti 3-4 sporttal szépen le lehet fogyni. Én 166cm és 55 kg voltam télen, és így 2 hét alatt 2 kilót fogytam 53kg-ra, amit most is tartok!

Amúgy kb. 0,5-1 kg-t lehet fogyni így hetente.

2012. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!