Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel az étrenddel...

Szerintetek ezzel az étrenddel egészségesen fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1sz.rozskenyér,2szelet sovány pulykasonka,1db főtt tojás,paradicsom,uborka,piros paprika (és néha napján 10g feta-mozarella sajt)


Tizórai: 2db narancs vagy 1narancs+fél banán


Ebéd:200gramm csirkemell kevés olivaolajon sütve+ fél csomag rizs(UNCLE)+csemege ubi


Uzsonna: 1 delecius alma


Vacsora: 200gramm csirkemell+fagyasztott zöldség párolva


ha nassolhatnék akkor 2-3db puffasztott rizs,vagy egy marék szotyi...mogyoró..


szerintetek????

ez hány kalória lehet???


2012. márc. 18. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

végre valaki emberien áll hozzá. jó lesz ez, csak kettőt korrigálnék. az uzsihoz mehet 200g túró például, és vacsira elég a fele csirke is. így jobb az elosztás. a másik, hogy a húst sütőben süsd, zsiradék nélkül, zacskóban vagy rácson/grillen.

ja és a LEGFONTOSABB, hogy nem. egy marék szotyi, egy marék mogyi... hova gondolunk... öt-hat szem, minden kis étkezéshez még elmegy... na de nasi! fogyó alatt? be is buktad.


na puszi pá

2012. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *gin* ***** válasza:

előző nem tudom mit pattog, ha a nasi mogyoró, akkor nem gáz. persze ne lépje túl a napi limitet. ha azt mondom, hogy vacsora után 5 deka csirkemellet nassolok, akkor én is bebuktam a nasi miatt a fogyást? :D


kérdező: jó lesz az étrend, bár nem ismerem az adataid, kicsit keveslem. kalóriára 1000-1200 közt lehet.

2012. márc. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen bebuktad mert

1. megzavarodik az anyagcseréd mert a szervezeted máskor kap és más mennyiséget

2. a "csak egy kis csirke" legközelebb "csak egy egy kis csoki" és "még egy kis csoki'" lesz;


súlytartásba belefér, de egy fogyasztó diétát nem ártana komolyabban venni egy pöppetet - ki kell bírni ez az élet. a nasi a fogyni vágyók fertője.


nem pattogok, meg lehet kérdezni mást is, a fele így gondolja, másik fele amúgy.

2012. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele, de 1-2 dolgot amin a helyedbe változtatnék. az az 1 marék szotyi mogyoró az rengeteg kcal. inkább egyél helyette egy kis adag gyümölcs salátát, bár eztis uzsonnára tenném ha nagyon akarsz nassonli de én nem tenném akkor sima joghurtot egyél vagy kefírt. ebbe max 60kcal a mogyoróba meg 300 legalább. a vacsora elmegy de nem mindennap ennék zöldséget ezse a legjobb fogyókúrás kaja estére. jobban jársz ha salátát eszel hozzá sokkal kevesebb kcal. gondolom az esti zöldség répa borsó kukorica amiböl nem ajánlatos sokat enni.
2012. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *gin* ***** válasza:
Akkor az eddig leadott 10 kilómat is biztosan csak én képzelem :D
2012. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen a nasi csak a puffasztott rizset takarná,vagy a mogyorót stb. Igazából nem kivánnám,csak azt hallottam és olvastam sok helyen,hogy ez túl kevés kalória...Aztán ahogy olvasgattam,azt láttam ezt kell enni ha egészségeset akarunk enni...de ha ezeket kihagyom és tartom a többit,és elkezdek fogyás után újra enni(akkor is csak egészségeseket,cukrot lisztet mellőzve) csak emelem a kalóriamennyiséget mondjuk 1500-1700ra(sportolni is szeretnék mellette) akkor ugye nem lesz jojó effekt???


Amúógy köszönöm a válaszokat!!

2012. márc. 19. 20:36
 7/7 anonim válasza:
Ez az oldal segit abban mi hány kcal mennyit mozogj hány kcalt égettép el megmutatj zsírbol lfehérjéből szénhidrátbol mennyit vigyél be beállithadod a sulyod a celod stb. [link]
2013. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!