Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kardiózzak így?

Hogyan kardiózzak így?

Figyelt kérdés
Röviden: talpammal van gond, kvázi nem állhatnék rá. Eddig rengeteget gyorsgyalogoltam, bringáztam, most akartam futni. Úszás kiesik, mert nincs közelben uszoda. Hogyan kardiózzak így? Ha ülve pl simán pulzustemelek fél kgos súllyal, törzsfordítás, gimnasztika, hasprés stb az lehet zsírégető 45p után? Vagy mit tegyek? (Tudom, járjak kézen.:D)
2012. márc. 19. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban nehéz helyzetben vagy, a talpad miatt jelentősen lecsökkent az ötletek száma, de szerencsére nem lehetetlen!


Amiket irtál, mind jó ötlet, és ha eléred a megfelelő (cél) pulzusszámot, akkor ugyanúgy hatékony mint bármelyik látványosabb megoldás.


Kipróbálhatod még pl. a boxolást ülve (esetleg súllyal), a fekvőtámaszt (ha technikailag megoldható), gumis vagy rugós karizom erősítôt.


Jobbulást a talpadnak!

2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, ötleteket! Igyekszem összeszedni a jó gyakorlatokat, mert ráadásul még tele is vagyok energiával. Levegőben bringázás, meg csípő és fenékgyakorlatok jutottak még eszemben négykézláb, meg végülis a dohányzóasztalon is úszhatok! :D
2012. márc. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!