Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ennyire hihetetlen...

Miért ennyire hihetetlen sokaknak?

Figyelt kérdés
Lefogytam picivel több mint egy év alatt 27 kg-ot. sokan azt mondják hogy mit szedtem meg hogy szedek hogy így lefogytam. Nem szedtem semmit, hanem diétáztam és sokat sportolok/sportoltam.. Annyira idegesítő, hogy akikkel régóta nem találkoztam, és látják a változást, egyből azt mondják hogy mit szedtem hogy lefogytam... :S
2012. márc. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, erre mondják, hogy mindenki magából indul ki. Akben nincs elég akaraterö meg kitartás, az nem tudja elképzelni, hogy mßas képes erre. NE foglalkozz ezzel, inkább legyél büszke arra, amit elértél, és vigyázz, hogy az eredmény tartós legyen, ne essél vissza a régi kerékvágásba.
2012. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak igaza van.
2012. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sorstársam vagy :D ugyanennyit fogytam én is és nagyon tud idegesíteni amikor megkérdezik:, hogy milyen tablettát szedtél hogy ennyit fogytál? vannak ennél szebb kérdések is... de azt még nem nagyon hallottam egy lánytól sem, hogy fú de jól nézel ki! milyen sokat fogytál!!... leginkább az a jellemző hogy végigmérnek és forgatják a szemüket. Azt senki se gondolná, hogy véletlenül elmentem volna futni...A fiúknál más a helyzet :D szóval én úgy veszem ki, hogy a legtöbben irigyek. De jól érzem magam a bőrömben és nem is érdekel ki mit gondol :))
2012. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


Igen, mindenki magából indul ki, épp megtudtam hogy a környezetemben akik lefogytak, valamilyen tablettákkal meg ilyen fogyasztószerekkel sikerült nekik.

Már megszoktam ezt az életmódot, és nem is annyira kivánom a "szemét" kajákat. Egyszer-egyszer eszem belőle, de akkor sem viszem túlzásba. :)

Szerencsére már hónapok óta tudom tartani a súlyom, csak 1-2 kg ingadozás van, ami gondolom hogy normális. :)



A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

Nálam is ugyan ez a helyzet. :)

2012. márc. 20. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor meg én fogytam 20at 3 hónap alatt. legjobban éreztem magam a börömbe a sok zsiros marhaságtól rendesen , de a magyar embernek ez már gyanus ugye és vmi paranormális jelenség van a háttérbe.. ja ha vki elsönek azt kérdi mit szettél, az papiron is hülye nem hogy a levegőbe sztem
2012. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!