Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 49ról menni idő alatt tudok...

Ökölvívó kérdése:

49ról menni idő alatt tudok 45-re lefogyni ha 1300 cal alatt tarom a kalóriát? Nem eszek kenyeret sem zsírosat.

Figyelt kérdés
Van hogy csak napi max 500 kalóriát viszek be heti 4x ökölvívó edzésre járok.
2012. márc. 20. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt humornak szántad?

Hahahaha...

2012. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Ha 160 cm alatti, akkor oké.

De 1300 kalóriával kb. 1-2 hónap alatt lelehet adni a 4 kilót, de nem mindegy hogy sportolsz-e vagy sem, de általában az étel sem mindegy és az egyéni anyagcsere is befolyásolja.

2012. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
160cm alatt vagyok. Sportolok ökölvívó edzésre járok hétfőtől csütörtökig. Így lehetséges az, hogy 3 hét alatt lefogyjak 4kg-t?? Nagyon odafigyelek arra, hogy mi eszek ma pl reszelt cékla répa és alma keverékét ettem meg főtt tojásfehérjével és 1 szelet párizsival ebédre ugyan ezt csak tojás nélkül.Nyáron majd tovább szeretnék fogyni 43kg-ra legalább de most nem lehet mert 45kg alá nem mehetek azt mondta az edzőm. Meg így is mindig 6-7kg-val nehezebbekkel szoktam versenyezni. Bár ez akkor volt amikor ilyen 43 kg voltam.
2012. márc. 20. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, így igen, lefogyhatsz, ha van miből.
2012. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az egészséges fogyás 0,5-1 kg hetente, de ne egyél 1300- nál szerintem kevesebbet, mert akkor meg elkezd raktározni a szervezeted és nem fogyni, hanem hízni fogsz. Arra figyelj, hogy napi 5x egyél és ebben legyen meleg étel is.
2012. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és milyen főtt ételt javasoltok?
2012. márc. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!