Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen ketsegbe vagyok esve...

Teljesen ketsegbe vagyok esve mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Ma vacsorara a koleszban valami nagyon olajos porkolt szeru tofut adtak es en megettem a fele tallal mire raebredtem h ez undoritoan oljaos es nem szabadna megennem:( nagyon el vagyok keseredve es mar a buntudat januar eleje ota fogyozom 10 kilot adtam le mozogtam sokat es probaltam kizarni a CH-t (csak zabkasa az is csak regggelire 30-40 gramm) es zinte minden nap futok vagy edzoterembe jarok de ma a sok tanulnivalo miatt az is elmaradt olyan ketsegbe vagyok esve es olyan rosszul vagyok hogy megettem ez most tokreteszi a dietam?
2012. márc. 21. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi már... inkább ez a felesleges stressz ártalmas, az hogy most egyszer ettél valami hízlalóbb kaját, annyitól valószínűleg egy grammot se fogsz hízni. Holnap majd visszatérsz a megszokott értrendedre és kész. Hisztizés helyett inkább gondolj bele, ha január óta tíz kilót adtál le, egy tányér tofu szerinted mi ahhoz képest? o.O
2012. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a tofuval van a gond hanem azzal hogy olajos volt:( probalok mindent elkerulni ami ilyen de sajnos akoleszos kaja miatt becsuszik neha olyan amirol nem is gondolnam hogy becsuszik... csak annyira felek, hogy ezzel most elrontottam teljesen :( es legszivesebben azonnal elmennek futni egy orat de igy is tanulnom kene de ezen stresszelek helyette...tudom hogy nem egeszseges de nem tudok mit tenni es beleorulok a gondolatba hogy igy elszurtam :(
2012. márc. 21. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:

De nem szúrtál el semmit!

Egy étkezéssel nem lehet elszúrni a diétát. Sőt, még egy nap alatt sem, ha minden étkezésnél ezt etted volna. Nyugi, ettől 1kg sem fog visszajönni, mit aggódsz ezen?

2012. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

rendben remelem igazad lesz:( koszonom

amugy a mai napi etkezesem

reggeli: 36g zabkasa vizzel felfozve

tizorai: 70 kcal tk keksz

ebed: egy tal leves

uzsonna: 20g szojabab

vacsorara meg ez a trutyi igy is rendben van? ma mar nem merek tobbet enni szoval szerintem csak teazni fogok a gyomrom igy is emelyeg

2012. márc. 21. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rendben van! :)

Én le sem írom mit ettem mert még rosszabbul leszel :D

Nyugi, semmi baj nem lesz ebből, ügyes vagy, gratulálok, hogy 10kg-ot ledobtál!

2012. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, de minek fogyózol... bocs, a mai étrended alapján masszívan koplalsz, szal úgyis visszajön a leadott.


Enélkül max. 500 kalóriát vittél vna be, ezzel talán elérted az 1000-ret.

Ja, h 1200 alá orvosok sem szívesen visznek? Biztos ők a hülyék.

2012. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Honnan tudod, hogy például a levesben és a "trutyi"-ban hány kcal volt? És, hogy mit ivott a kérdező, mert azt is hozzá kell számolni, ha nem vizet ivott...
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom az elozoknek a valaszt. nem iszom semmi mast csak vizet es zold teat uresen citrom es mindenfele izesites/edesites nelkul. a levesbe sajnos nem tudom mennyi a kaloria mert a suliban adjak alt zoldseg leves osszeturmixolva :/
2012. márc. 21. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!