Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni 2 hónap...

Hogyan tudok lefogyni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sokszor elkezdtem fogyózni de mindig feladtam.Szeptemberben már Gimibe megyek és oda már új emberként szeretnék menni.Most tényleg elhatároztam magamat és le szeretnék fogyni.Akár már a ballagásra.Csak az a baj hogy amiket én csinálok azok nem elég hatásosak.Vagy az is lehet hogy csak kevés.

Most a súlyom 55-57 kg között mozog.

Van egy kis hasam amit el szeretnék tüntetni.Na meg comb és fenék.A szokásos gondok.

Minél hamarabb szeretnék lefogyni.Valami jó kis egészséges diéta,mozgás.

Köszönöm előre is!


2012. márc. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Kerülni kell kenyeret,cukrot,tésztát,cukros löttyöket,chips,csokit,sok gyümit,zöldséget enni,minden nap 2-3 l folyadékot meginni 5x étkezni,+ mozogni sem ártana heti 2-3 x 1 óra tánc,séta,kocogás,bicaj,vagy amihez kedved van :) légy kitartó!
2012. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!