Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak köztetek akik régebben...

Vannak köztetek akik régebben lelki bajok kompenzálására zabáltak? Hogyan tudtátok megváltoztatni a gondolkodásotokat?

Figyelt kérdés

35 éves kismama vagyok gyesen. A férjemmel a házasságom romokban hever, nekem pedig anyáskodás és fősuli mellett az egyetlen örömöm az evés. Utálom magam érte, többször elkezdek fogyózni, de nem bírom. És nem azért mert éhes vagyok, hanem úgy érzem, megbolondulok, ha nem rágcsálhatok valamit...A baba miatt kevés időm van, de heti kétszer két órát aktívan sportolok (kardio+ edzés) és néha ha van erőm este, jógázom itthon. De mióta mozogni kezdtem, négy kiló pluszt szedtem fel....:-(

Van köztetek valaki, aki hasonló lelki állapotban volt egy ideig? Elmúlik? Mit kell tennem?


2012. márc. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Te még örülj, mert én lelki okok miatt zabálok, aztán hánytatom magam.
2012. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, azt ne tedd, mert tönkremész! Én inkább hízok, mintsem hánytassam magam....és van kivel beszélned a problémáidról? Hátha van megoldás.....
2012. márc. 24. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted az ubit, akkor azt egyél van benne 16 kcal

De komolyan, szerintem ha este megeszel 1 egész üveg savanyu ubit az se fog hizlalni annyira.

Itt a jó idő vidd ki a picit sétálni és sétálj vele amennyit a szabadidőd megenged. Sok sikert

2012. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszoltam de remélem segített a válaszom. Én nem lelki baj kompenzálására ettem, hanem mert jó enni :S

És egyik napról a másikra nemtudom minek a következtében és nem szándékosan változott meg a gondolkodásom.

2012. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen tulajdonképpen én is lelki okok miatt eszem főleg... 3 hónapja fogyózok lassan és kb 5kg-ot adtam le eddig (szóval elég lassan fogyok), így a felénél tartok kb. Ha ideges vagyok még többet eszek, szinte minden percben felkapok valami ételt ilyenkor és nem igazán válogatok, hogy mit.

Én a sportba fojtottam a bánatomat kaja helyett és már szinte minden nap sportolok legalább egy órát. Nagyon jó kondiban vagyok ahhoz képest, hogy régebben alig bírtam futni pár percet is. Egyszerűen nem akarok sokat gondolkodni mert van annyi bajom, hogy hagyjuk (persze kinek nincs) most inkább ahelyett, hogy sírok és filmezek meg nassolok állandóan, inkább mozgok és koncentrálok hogy jól csináljam, meg csak arra gondolok, hogy még bírom tovább is... Sok mindennek ellenálltam eddig a diéta során, sok mindennek viszont nem sikerült, de nem adom fel...

Egyébként aki gondolja írjon privire, jó néha ilyesmikről beszélgetni, meg jó ha nem egyedül fogyózol és van valaki aki nem engedi, hogy elcsábulj, ha te nem vagy elég erős.

20L

2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöldek. Utolsó, írok privit ma este ;-)
2012. márc. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!