Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt 9 kg nem sok...

Egy hónap alatt 9 kg nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Egy hónapja 95,5 kg voltam, most pedig 86,2 kg vagyok, ma reggel mértem magam.

Napi 3 étkezés, napi 40 vagy 60 perc intenzív torna.

Még 20 kg a cél, lehetséges ez a továbbiakban?

Bár mostmár annak is örülnék, ha heti 1 kg menne csak le.

Mert hosszútávon akarok jól kinézni, nem csak gyorsan hipp-hopp, aztán minden visszajönne.

Egészségesen akarok fogyni.

178 magasságomhoz 65-68 kg megfelelne.


2012. márc. 25. 18:30
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Étrended milyen? A 3 étkezés kevés.

Havi 9kg elég sok...

2012. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elején még könnyen megy a dolog.
2012. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Nemhogy örülnél, más meg kiéhezi a gyomrát pár kilóért, te meg nyavalyogsz! Brühaha de nagy bibi történt, mert sikerült összehoznod 9 kilót. Ha sokallod egyél vacsira jó kis szalonnát, fehér kenyérrel, koca kólával az majd biztos megoldja a gondjaidat! De inkább ne legyél elszállva, mert még sokat kell tenned a 65-68 kg-ért

:D

Csasztok

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, itt szerintem csak te vagy elszállva nem pedig én.

Mintha nem tudnám, hogy milyen messze van a 68 kg.

Csak mással ellentétben nekem van és lesz is kitartásom ezt elérni, de az efféle cinizmust nem szeretem.

2012. márc. 25. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, nem sok

eleinte a felesleges vizet is leadtad

2012. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:

"felesleges vizet is leadtad" aham...5kg(=l)-ot mi? :D


A 9kg sok ígyis-úgyis... A normális és egészséges fogyás mértéke heti 0,5-1kg, amit az első héten van, hogy túl lép az ember max 0,5kg-al. Arra mondjuk általában, hogy a belek és a glikogénraktárak kiürültek.

Feleseleges víz nincs a szervezetben. Az átlag ember még általában folyamatosan enyhe dehidratáltságban szenved, úgyhogy az ilyeneket hagyjuk már könyörgöm :D

A napi vízfogyasztás nem hiszem hogy sok embernél eléri a testtömeg/20 egészrészét...


Az étrenden változtatni kell kicsit és rendben lesz az a fogyás. Hajrá.

2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi 5 étkezés jó lenne, és belőhetnéd magadnak az energia igényedet is, hogy ne egyél az alatt. De az elején nagy túlsúlyból könnyű a fogyás. Majd lelassul :))
2012. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!