Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok 1 hónap alatt...

Hogy fogyhatok 1 hónap alatt 10 kilót?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. 163 cm magas é 63 kiló. Az osztálytásaim mindig piszkálnak milyen dagadt vagyok. Küldjetek légyszí jó tippeket ! Ja és ha a néptánc sport akkor sportolok de inkább hobbi...
2012. márc. 26. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

igen a néptánc is jó,mert mozgás,de ha le szeretnél fogyni akkor több sportra lesz szükség,hasizomgyakorlatok,úszás vagy futás,biciklizés,nagy séták,stb.

10 kilót minimum 5 hónap alatt lehet lefogyni és ne azért akarj fogyni,mert az osztálytársaid piszkálnak,kit érdekel,hogy ők mit mondanak ők sem szebbek mint te csak nagy a szájuk!hidd el és legyen önbizalmad!

kerüld az édességeket,cukros üdítőket,péksütit ,csokit ,chipset ,jó néha -néha lehet belőlük is enni de egy héten max egyszer és nem egy egész zacskóval vagy táblával,csak pár szemet.

kerüld a tésztát,egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,sovány húsokat,már az is sokat segít ha fele ennyit eszel mint eddig és egészségesebben,már ez is jó kezdet.

én tavaly előtti nyáron kb. így fogytam 8 kilót,hogy dolgoztam( állómunka)de ezen kívül más sportra nem volt időm akkor és amiket leírtam,hogy fele annyit ettem,mint eddig és nem nasiztam.

de semmiképp ne kezdj drasztikus fogyókúrába,mert most vagy fejlődésben és komoly betegségeid is lehetnek ha ész nélkül diétázol.

neked még minden tápanyagra szükséged van.

2012. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt tudom és nem is miattuk szeretnék fogyni csak úgy le szeretnék dobni 10 kilót. Anyum 3 hónap alatt 15öt adott lee
2012. márc. 26. 21:01
 3/5 anonim válasza:

ha 1 hónapig,vagy akár több ideig csakis olyan ételeket eszel amiket ebben a blogban olvashatsz akkor biztosan le fogsz fogyni nagyon hamar,nekem teljes mértékben bevált!

[link]

2012. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó köszi szépen
2012. márc. 27. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
másnak is ajánjani fogom! A lepke fing finom is
2012. márc. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!