Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék aránylag gyorsan...

Hogyan tudnék aránylag gyorsan kb.1 és fél hónap alatt kicsit fogyni?

Figyelt kérdés
Amúgy nem nagyon van gondom a testemmel csak a hasammal ott szeretnék egy kicsit fogyni. Tudtok olyan videót mutatni vagy valami jó edzést hasra mondani ami segíthetne nekem? Előre is köszönöm.
2012. márc. 27. 16:42
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

1. Helyi fogyás, helyi zsírégetés nincs. Akármilyen kemény hasedzést csinálhatsz, max nagyobb lesz tőle a hasad, mert a zsír alatt izmosodsz.


2. Fogyni CSAK diétával (AMI NEM = ÉHEZÉS) és sporttal lehet.


3. Sport nem = Rubint Réka 20 perces pinacsattogtatása. A sport napi legalább 1 óra dinamikus aerob edzés, pl: 5-10 kilóméter futás-kocogás vagy 10-15 km biciklizés.


Ha már most mismásolsz meg terelsz, meg "hát jó, de biztos van valami technika"... NINCS. Ha ugyanazt csinálod amit eddig, akkor ugyanolyan is maradsz, mint eddig. Változni így lehet. Ponty. Remélem segített:)

2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz nem lehet közlekedési rendőrt állítani, hogy irányítsa az eseményeket. Másfél hónap alatt tudsz "kicsit" fogyni, ha az összes étkezésed mennyiségét csökkented 10-15 %-kal és este 6 után nem eszel semmit.
2012. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Rubint Rékával fogytam 2 hónap alatt 7 kilót meg persze azzal hogy nem ettem olyankor amikor unatkoztam és nem tudtam mit csinálni, 6 után maximum víz ment le a torkomon nem ittam cukros üdítőket nem ettem kenyeret, nagyjából ennyit csináltam.. szóval lehet én egy csoda vagyok, de nekem ment Rubint Rékával is.
2012. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!