Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen jó fogyókúrát tudtok...

Milyen jó fogyókúrát tudtok tiniknek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretnék lefogyni és tudom mozgás, de nekem olyan kéne ami megadja h melyik nap mit egyek.
2012. márc. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyókúrát nem tudok ajánlani és nem is akarnék. Az csak egy kúra, ami tart x ideig, leadsz y kilót, majd ha abbahagyod a fogyókúrát jóeséllyel visszaszeded a leadott kilókat, talán többet is. A fogyókúrákat nem lehet hosszútávon csinálni, ellenben az egészséges életmód.

Neked egy életmódváltásra van szükséged, egészséges, változatos, rendszeres étkezésre és mozgásra.

Én is most kezdtem bele, nagyon sokat nézegettem itt ezt a rovatot és sokat tanultam. Emellett a www.tornavideo.hu oldalon találtam nagyon sok hasznos leírás az egészséges étkezésről, hogy mire mikor miért van szükség és rengeteg példákat írtak 1-1 étkezéshez, tehát azok alapján jól összeállítható egy egészséges, változatos étrend. Mellette a mozgásról is nagyon sok dolgot olvastam, főleg a futás és intervallumos edzés fogott meg, hogy miért jó. Külön plussz, hogy rengeteg tornavideó is van, amin bemutatja a gyakorlatokat, amik igazán hatásosak.

2012. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Neked bevált eddig ez a módszer? Nekem a legnagyobb problémát igazából a hasam jelent. Tudnál esetleg valami jó gyakorlatot mondani rá amibe nem unok bele egyből?
2012. márc. 29. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én héftőn kezdtem az új életemet, eddig csak pozitívat tudok mondani. Valószínűleg kilókban még nincs változás és centikben sem jelentős, viszont már 4 nap után sokkal fittebbnek, egészségesebbnek érzem magam, jobb az önbizalmam, friss, üde és vidám vagyok, ráadásul futáskor a feszültséget is levezettem, ezáltal nyugodtabb is vagyok. :D


A legfontosabb, hogy helyi fogyás nincs. Én mindenképpen aerob jellegű mozgást javaslok fogyás céljából pl. futás, biciklizés stb.. Ha pedig már fogytál, el lehet kezdeni izmosítani is, pl felülés, felülél keresztbe tett lábbal stb.

2012. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!