Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok...

Milyen fogyókúrát ajánlotok ami nem káros a tiniknek?

Figyelt kérdés
15 éves átlagos testsúlyú lány vagyok, csak az utóbbi időben egy kicsit meghíztam és szeretném leadni a felesleges kilóimat. Milyen fogyókúrát ajánlotok? Gondolkoztam, hogy belevágjak-e a 90 napos szétválasztóba..vagy csak ne egyek kenyeret meg zsíros ételeket?? Ja, és ha tudtok valami jó videót ami azért nem olyan durva de ha sokat csinálok hatásos? Akartam kijárni futni, de egyik barátnőm se tart velem én megy egyedül nem akarok. Úgyhogy, úgy döntöttem, hogy akkor itthon fogok tornázni. Előre is köszi!!:)
2012. márc. 18. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet, egy fejlődésben lévő ne fogyókúrázzon - kivéve, ha súlyosan elhízott.


Ha elégedetlen vagy az alakoddal, emeld fel a sgged, és menj mozogni!

2012. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos ez nem ilyen egyszerű. ahhoz hogy fogyjak nem csak mozognom kéne. Én sem arra gondoltam hogy mondjuk húst nem eszek, csak mondjuk mik azok az ételek amiket inkább kerüljek el, vagy esetleg ha tudna valaki valami jó tornavideót annak nagyon örülnék...
2012. márc. 19. 16:23
 3/6 anonim válasza:

90 naposba semmiképp ne fogj bele, az egy nagy hülyeség!!

Egyébként én sem nagyon ajánlok semmiféle diétát, mert az tényleg nem jó ilyen idős korban, viszont Rubint Rékát ajánlanám, vannak jó dvd-i, heti háromszor megcsinálod és jó lesz.

2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

végre egy normális válasz!! köszönöm:)

de én szeretnék diétázni is..

2012. márc. 24. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Rubint Réka! Arra figyelj h fokozatosan kezd el a tornát, ne erőltessd túl magad! HA nem agy kórosan elhizott semmi szükséged diétára, Réka dvd-je elegendő lessz neked ;) Csak ajánlani tudom. Természetesen ha e mellé csoki csipsz kóla párosul akkor semmi értelme =) sztem tudod te is mi az amit kereülj mi az amit megehetsz
2012. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen :) köszönöm!
2012. ápr. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!