Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok Lany es 160cm,...

14 eves vagyok Lany es 160cm, hogyan fogyak le ballagasra ami 2 honap mulva lessz?

Figyelt kérdés
72 kg voltam es nem is vetem eszre hogy 3 nap alatt lementem 69 re :) Hogyan tudnak lefogyni kb 60ra ?Falun Lakok
2012. márc. 28. 12:18
1 2
 11/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem kell nekem esni. Én csak azt mondtam, hogy ennek a kislánynak fogalma sincs a tudatos étkezésről és a tudatos edzésről, ezért semmit sem segít neki az, ha olyasmit ajánlotok neki, amivel semmit sem tud kezdeni. Feltételezem, ha lenne módja, pénze stb. edzőterembe járni, akkor nem itt kért volna tanácsot. Ha valóban segíteni akartok neki, akkor ne olyan módszereket ajánljatok, amit jó pénzért megrendelhet, hanem mondjátok meg neki konkrétan, hogy mit egyen, mit mozogjon (amihez otthon is hozzáfér). Az segítség. Az, hogy itt engem osztatok, rajta egy fikarcnyit sem segít.
2012. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mindenki a chips-el van meg az evessel tudjatok meg hogy mar 3 honapja nem eszek semmifele chipszfelleseget es mar 1 honapja keveset eszem es 1 nap 1 szelet kenyeret es tudatosan etkezem,,, lehet azert fogytam annyit mertamieota irtam azota is erzem magamonan valtozast :)
2012. márc. 30. 14:37
 13/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Írd le légyszíves, hogy mit eszel egy-egy nap.
2012. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!