Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek segitett...

Van itt valaki akinek segitett a Norbi Update dietta? Ha igen akkor mennyi ido után látom az eredményt?

Figyelt kérdés
En már olyan 1-2 hete diettázom..és szeretném tudni hogy érdemes-e folytatnom vagy inkább más diettát kezdjek. Ez mellett persze sportolok is sokat.
2012. márc. 29. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
dietta?
2012. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a dietta 1-2 hét alatt sok sport mellett nem vált be, akkor ne keress másikat, mert az sem fog működni.
2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En csak azt kérdem hogy valakinek be valt -e...azert latok eredmenyeket.
2012. márc. 29. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:
de olyan 1 kg mehetett le
2012. márc. 29. 15:03
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia, nekem segített. Nekem olyan 3 hét után látszott az eredmény, még ne add fel. Fél év alatt 14 kg fogytam. Most megint van rajtam egy kis felesleg, mert szültem, de most is így akarok lefogyni. Kitartást.
2012. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MAdrika válasza:
nem nagy indulósúlyról 6 hét alatt 8kg, úgy, hogy soha nem éheztem. de heti 4-5x mozogtam is.
2012. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M N válasza:

hogy jegyeztétek meg hogy mi hova tartozik?

tudom hogy a könyvbe leírja, de macerás minden étkezésnél előkeresni ...

valami jó tipp erre esetleg? :)

2013. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!