Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete nem mozogtam. Egyszerűe...

1 hete nem mozogtam. Egyszerűen nincs kedvem hozzá. Másnál is volt ilyen holtpont?

Figyelt kérdés

Igaz gyerekek mellett (2 éves és 9 hónapos), de eddig mindig úgy jött ki, hogy szinte minden nap tudtam 40-60 percet mozogni. De most csak a séták vannak, mert nincs rá vagy időm, vagy energiám és ebből kifolyólag kedvem. :( Igaz meg is fog jönni a hétvégén, lehet ezért?


2 hónapja szinte minden nap edzettem akár csak 20 percet. De most nem tudom összeegyeztetni. Vagy játszón vagyunk, vagy a kertben, vagy nem együtt alszanak...stb


Csak normális válaszokat írjatok légyszí.


Már lelkiismeret furdalásom van, hogy nem edzettem ma sem (csak másfél órát sétáltunk).


2012. márc. 29. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen.

velem is szokott lenni,de ez a videó mindig meggyőz,hogy milyen szerencsés is vagyok,hogy edzhetek-

http://www.youtube.com/watch?v=i2JIHgeYlQ4

2012. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel előfordul, különösen frontok környékén, hogy fáradtabbnak érzik magukat. Most pedig egy markáns hidegfront van. A séta egyébként szintén mozgás, úgyhogy ne csüggedj!
2012. márc. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp:



Kezd egy kicsit mozogni, pl lenyomsz 10 fekvőtámaszt.


2 óra múlva meg csinálsz 15 gugolást



megint két óra múlva 20 felülést.



Estére megjön a kedved!

2012. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Megpróbálom ezt a 2 óránkénti apró mozgást, hátha visszatér a régi lendületem!

2012. márc. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!