Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valószínű hogy ettől indult...

Valószínű hogy ettől indult be újra a fogyásom?

Figyelt kérdés

26 kilót fogytam, de már kb 2-3 hónapja szinte teljesen megállt a fogyás.(jó ha fél kiló megy le HAVONTA. :S Sportnak csak súlyzós edzéseket használtam, lusta voltam kardió edzést végezni az utóbbi időben. De a héten elhatároztam hogy újra elkezdem, a biciklizést választottam. Minden másnap 20-21 km-t tekerek le. (persze mellette folytatom a súlyzós edzéseket is, egyiknap biciklizés, a másiknap súlyzós edzés)

Ma rá álltam a mérlegre, és majdnem fél kilóval kevesebbet mutatott mint 5 nappal ezelőtt. Ennek örülök, mert eddig akár mit is csináltam, nem nagyon indult be ismét a fogyás. Ennyi kb 1 hónap alatt ment le eddig, az utóbbi 2-3 hónapban. Most pedig már 5 nap alatt mutat ennyivel kevesebbet a mérleg.

A kérdés lényege, hogy akkor valószínű hogy a biciklizéstől indult meg ismét a fogyás? ( még körülbelül 5 kg-ot szeretnék fogyni)

Most csak erre tudom "fogni", hogy amiatt indult be ismét.


2012. márc. 30. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ez nagyon szép eredmény! :)

Igen, lehet, hogy a biciklizéstől indult be újra, nagyon fontos szerintem a sok mozgás. Nekem is volt, hogy egy hónap alatt szinte semmit sem fogytam, aztán összejött egy hét alatt egy olyan fél-1kg is, amikor jobban odafigyeltem az étkezésre, a mozgás nálam mindig megvolt.

2012. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ez jó, hogy nem csak én gondolom így hogy emiatt indult meg ismét a fogyás. Legalább ez újabb erőt ad hogy folytassam tovább, mert már nem sok van hátra a végső célig. :)

2012. márc. 30. 12:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 30. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok, nagyon ügyes vagy!


A mozgás nagyon fontos, és a súlyzós edzésekkel izmot lehet építeni, aerob és kardio edzésekkel lehet fogyni is. Szóval valószínűleg a biciklizés miatt indult be újra a fogyás! :)

További sok sikert és kitartást kívánok neked az utolsó 5 kg-hoz. :))

2012. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. márc. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!