Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kalóriát számolom, de a...

Ha a kalóriát számolom, de a ch-t és hasonlókat nem, eredményes lehet a fogyásom?

Figyelt kérdés

Suliba járok, és még a kalória számolása is elég nagy gondot okoz néha (pl.: egy vegyes salátában miből mennyi van).


Csak a kérdésre válaszoljatok!


Előre is köszönöm! :)


2012. márc. 11. 16:59
 1/6 anonim válasza:
Én úgy fogytam le 30 kg-t, hogy számoltam a kalóriákat. Mást nem néztem, csak az ételek kalória számát. Arra vigyázz, hogy mindig egyformán egyél. Ne egyél kevesebbet, mert aztán másnap majd többet akarsz enni. De többet se! Ez mellett ha kicsit sportolsz, nem kell erőltetni, csak annyira, hogy jól essen, de folyamatosan! Én 6 hónap alatt fogytam le. 95 kg voltam, most 64-65 kg.
2012. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt még hozzátenném, hogy ha megnézed az ételek kalória számát, akkor tudsz úgy kalkulálni, hogy sose legyél éhes.
2012. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 11. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont így csinálom, mint az előttem szóló. :D És Gratula Neki!!! Nekem eddig -12 kg ment le. :)

2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a kalóriákat számolom. január óta -10kg és gratulálok az első hozzászólónak :)
2012. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszi szépen! :)
2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!