Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem épp idelő, de nem találtam...

Nem épp idelő, de nem találtam jobb témát, szóvla a kérdés az lenne: milyen kúrával lehet hízni?

Figyelt kérdés
tudom, de nem ide kéne írnom, de ide találtam legjobbnak, az érdekelne hogy tudnék 5-10 kilót felszedni mert sajnos rám férne :(
2010. márc. 28. 19:05
 1/7 anonim válasza:
0%
MC Donald's, egyél ilyen génkezelt szarokat, amik full tele vannak zsírral. =)
2010. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Ja és ne mozogj sokat.
2010. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz hízni?

Nem lenne célszerűbb inkább izmosodni?

Egyébként meg egyél normálisan és akkor normális lesz a súlyod.

Ne hagyj ki egy étkezést sem, egyél szénhidrátot, de azért étkezz egészségesen, nehogy átlendülj a ló túloldalára.

2010. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van az utobbi válasz írónak (:

Izmosodj :D

nem olyan jó hízni ahogy te gondolod :D

akiknek van 1 kis feleslegjük rögtön fogyni szeretnének erre te hízni XD

ám ha hizni akk egyééél sooookat :P

kevesebb sport több lusti :P

coca-cola chips csokoládééé ééés hajrá :D

2010. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszöntem :D
2010. márc. 28. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

kicsit kevesebbet mozogj és jóval többet egyél. de semmiképp ne chips, meg gyorsétterem meg ilyesmi. attól, hogy hízni akarsz, nem kell feltétlenül károsítanod is a szervezetedet. egyél jó nagy reggelit, ebédet és vacsorát, ne saláta legyen egyik se, de ne is a meki. uzsonna, tízórai stb. és csak fokozatosan, óvatosan. persze ha annyira gyors az anyagcseréd, hogy nagyon nehezen hízol, akkor talán jobb, ha elmész dokihoz.

volt egy ismerősöm, ha kihagyott egy étkezést, másnap legalább fél kilóval, de inkább egy, volt kevesebb. nem volt vicces az élete, de a doki valamennyire helyrerázta.

2010. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv!

Hatalmas hülyeség kihagyni a mozgást!

A mozgás maradjon meg, ha lehet legyen kondi terem, de ha nem akkor maradjon ami most van ha van.

Egyél többet, de ne egészségtelen cuccokat! Sok rizst, csirkével, és ha nagyon nem megy igyál minden nap fehérje turmixot.

2010. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!