Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülye voltam, mit...

Tudom, hogy hülye voltam, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Lentebb leírom a diétámat, ha valakit érdekel.


Tegnap ellátogatott hozzánk nagynéném (minden évben kb. 2szer látogat meg) és mindig rengeteg kaját hoz: csokit, sütit, egészségtelen kajákat. tegnap este/délután persze hogy nem ettem belőle, de ma reggel nem tudtam megállni, mert ott volt a rengeteg csokis nápolyi, péksüti, stb. az asztalon.


Állítom, karácsonykor anyuék nem vettek/nem sütött anyu ennyi édeset! És betömtem magamba egy csomót reggel 9-10 óra körül.


Nagyon szorít a hasam, kérlek ne mondjátok, hogy próbáljak meg napi 5-ször enni (annyiszor szoktam általában) mert úgy érzem szétpukkadok és a nap további részében ha valamit megpróbálnék lenyomni a torkomon, rókáznom kellene.


Mekkora baj történt? :( Olyan 1800-2000 kcal körül számoltam az akaratgyengeségem... :( Így futni se tudok elmenni annyira fáj a hasam. Mennyi jöhet fel (nem víz, vagy székletként), hanem ZSÍRBAN ettől mennyit hízhatok?


2012. márc. 31. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Diétám ebből áll:

reggeli: barnakenyeres szendvics sovány felvágottal, néha: tojással (sárgája nélkül) vagy kefir/natúr joghurt, de ezek nem mindig, és rengeteg zöldség

vagy zabpehely sovány tejjel/saját készítésű müzli pár szem dióval/mandulával, 0 gramm cukorral

2 gyümölcsétkezés van: uzsi + tízórai. Néha pár szem dió/mandula/sózatlan mogyi

Ebéd: barna rizs/köles/durumtészta/hajdina néha. Zöldségköret 2/3 rész míg a szénhidrát 1/3 rész. Hozzá rengeteg párolt husi (hal, csirkemell, pulyka) (a husi + zöldség van legnagyobb arányban jelen) Saláták.

Zöldséglevest is szoktam enni, krémleveseket nem eszem.

Heti 1-szer főtt krumpli, olaj nélkül.

Az ételeket minimális olívaolajjal készítem.

Uzsi: gyümölcs: alma, narancs, mandarin. Nem banán!

Vacsi: nincs ch. amit eszem: rengeteg zöldség, tojásfehérje főzve, natúr joghurt, sovány felvágott. Ha marad ebédből, akkor husi. Van hogy salit csinálok zöldségből + öntet natúr joghurt és fűszerek.

Sovány Túrót is szoktam enni


heti 1-2szer csalok, 1 szelet csokival, de azt ebéd előtt eszem mindenképp


sport: heti 2-3 (mostanság csak 2, mert érettségire + nyelvvizsgára készülök). de így hogy most szorít a hasam nem tudok ma semmit csinálni nagyon SZ*R mintha SZÉT AKARNA SZAKADNI A HASAM!!


Mennyi jöhet fel, ami zsírrá alakul? 0,5 kg zsírt felszedhetek emiatt az 1 nap miatt?

2012. márc. 31. 11:41
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
Egyszeri nagy kajálástól azért még nem kéne ennyire parázni. Ha huzamosabb ideig zabálsz ennyit, akkor lehet bajod lesz belőle. A gyomrodat meg kíméld, mert nekem elhiheted, nagyon csúnya dolog lehet belőle ha túleszed magad.
2012. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma egyél amennyit jól esik, holnaptól folytasd a diétát, és minden megy tovább, ahogy eddig...

annyi, hogy egy kicsit valószínűleg kitágult a gyomrod és ezentúl több ételt fogsz kívánni. ez van

2012. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én ma már csak innék... Holnap meg folytasd a diétád! Nem fogsz tőle hízni max ideiglenesen. Inkább ne állj mérlegre a lelkiismereted érdekében pár napig. Nyugi ettől még "nem mész a falnak". :D

Amúgy energiában mennyi kcal a diétád mennyisége? Mert én is ezeket eszem általában és érdekelne. Köszi

2012. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: 1000-1200, nagyon néha 1300-1400 körül van.

Attól függ. Van hogy hétfőn 1200, aztán kedden csak 1000 mert mondjuk nem párolt husit kívánok, hanem tojást vagy túrót, ami kevesebb kcal, máskor meg 1400.


Jaj, mennyire tágulhat ki a gyomrom?:/ Nem akarok többet enni...

mennyi idő mire visszaáll a gyomrom erre a diétára?

2012. márc. 31. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy hétig kibírod, hogy annyit eszel, mint az affér előtt, akkor rendben leszel :)
2012. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!