Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon hülye...

Mit csináljak? Nagyon hülye voltam! :S

Figyelt kérdés
Egész végig nagyon kövér gyerek voltam! most ebben az évben lefogytam és ez nagyon jó érzés volt és nagyon szerettem hallani hogy azt mondják rám hogy vékony vagyok! azért mondogattam hogy kövér vagyok meg minden és h a többiektől azt halljam hogy bárcsak olyan alakom lenne mint neked! De ezt meghallotta az egyik tanár és nem bírtam letagadni sehogyan sem! ez még egy hónappal ez előtt volt és azt hittem már rég elfelejtette de ma ebédnél engem figyelt h mennyit eszek és ebéd után odajött hozzám h tudom e hogy mi az az anorexia? Mondta nekem ha nem fogok meghízni akkor szólni fog az osztályfőnökömnek meg otthon a szülőknek! Pedig én folyton csokikat eszek meg minden de nem hisz nekem!Meg az az igazság h tényleg nagyon vékony voltam de most felszedtem egy 3 kg és így pont jó de ő még mindig azt akarja h hízzak! mit csináljak? nagyon hülye voltam de mostmár nem tudok kimászni belöle! :(
2011. febr. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

amikor reggelizel menj ki a teremből nézegess szét hátha ott van és egyél előtte

ebédnél lassan egyél, és úgy fogja látni h te még minidg eszel:)

de ha tényleg vékony vagy akkor hízzál egy kicsit

2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
100alá ment, már vékony...:O hip hip hurrá!
2011. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mi a kdjkbn köze van hozzá. Mert semmi.
2011. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, engem is piszkáltak a suliba, én hirtelen fogytam (de sok akaraterővel tartósan is), szeptemberbe mindenki nagyot nézett. Az összes tanár elkezdett piszkálódni, de kivizsgáltattam orvosokkal magamat (nem miattuk, magam miatt, hogy megnyugodjak), teljesen egészséges voltam, és ha nagyon szekáltak, az orruk alá dörgöltem nem mindig nyugodt hangnemben (volt hogy az osztályfőnökömet elég durván lecsesztem, de azért a kultúráltságomat igyekeztem megtartani), és előbb-utóbb békénhagytak. Ne hagyd, hogy elvegyék az önbizalmadat, küzdj meg az alakodért, állj ki magadért. De vigyázz ezekkel a piszkálódásokkal, mert hozzám pl minden szünetbe odajött 1 tanár vagy osztálytárs, és azt elemezték vagy fikázták, hogy én mit eszem(pedig nem eszem keveset, csak okosan csinálom, hosszú:D), egészen addig, hogy odáig jutottam, hogy a suliba már nem is merek enni, mert rossz étvágyam van ott, pedig már abbahagyták a szekírozást:S ha viszont túlvékony vagy nagyon vékony vagy, akkor arra vigyázz, hogy ne menj lejjebb, nehogy belekerülj egy fogyási spirálba, és nagyon durván lemenjen a súlyod!
2011. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!