Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok augusztusig 10 kilót?

Lefogyhatok augusztusig 10 kilót?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy csináljam? Sajnos nem futhatok, inkább biciklizni tudnék. Úszni is el tudok menni.

Most 72 kg vagyok, és 164 cm.

Akinek van valamilyen terve, ötlete az írja meg, köszi!


2012. ápr. 1. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mivel heti 0.5-1 kg ajánlanak a 10 kg teljesen reális.

Mindenképpen fontos, hogy ne fogyókúrázz hanem válts életmódot.

Egészséges ételek fogyasztása, cukros üdítők helyett víz, fehér liszt és az abból készült termékek helyett teljes kiőrlésű. Sok zöldség gyümölcs, hal, tojás, saláta, párolt zöldségek köretnek,fehér húsok, túró, kefír....

És mindenekelőtt mozgás heti többször iktass be valami olyat amit élvezel is. A kocogás biciklizés úszás mellette torna az jó.:)

Hirtelen ennyi jutott eszembe...

Ha van energiád akkor a kalória számolással is megpróbálkozhatsz itt ki tudod számolni mennyi az egészséges: [link]

(csak a súlynál(amit le akarsz adni) állítsd át kg-ra)

De ezzel vigyázz, mert nem mindegy hogy miből jön össze, meg hogy mennyi mert nagyon el lehet szúrni...

2012. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Heti hány alkalommal javaslod a testmozgást? 5 x 1,5 óra elegendő?

2012. ápr. 1. 08:46
 3/8 anonim ***** válasza:

5 x 5 perc is elég a lefogyáshoz,ha :

mellette keveset is eszel,

mert,hogy nem a mozgástól fogyunk ,hanem a kevés bevitt kalóriától,

2012. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van,zabálás mellett mozoghatsz te 5 X 3 órát is ,akkor sem fogsz fogyni egy dekát sem .
2012. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bőven! Egészséges étkezéssel, napi 1300-1400 kalóriabevitellel (eleinte csak tornázz) simán lefogysz hetente 1 kg-t eleinte. Ez egy hónap alatt 3-4 kg, tehát augusztusig akár 20 kilót is fogyhatsz, ami már az ideális súlyod lenne a magasságodhoz.
2012. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Napi 2-2,5l vizet igyál. Ha szeretnál gyógyteát vagy gyümölcsteát ihatsz ízesítés nélkül. A zöldtea pl. kifejezetten jó hatással van a szervezetre.

Az üdítőket, rágcsálnivalókat felejtsd el, de ne örökre. Néha egy kis kocka csoki, vagy egy szelet süti kell, különben zabálási rohamok jöhetnek rád.

A fehér kenyeret cseréld le tk. kenyérre, felvágottak közül sonkát válassz. Ez pl. tökéletes reggeli zöldségekkel, vagy zabpehelyből csinálj zabkását.

Tízóraira és uzsonnára jó választás a gyümölcs, zöldség, natúr joghurt vagy kefir, 1-2 maroknyi diákcsemege stb.

Ebédre mindig főtt ételt egyél, levest ehetsz nyugodtan. Másodiknál a köret legyen zöldköret, saláta, barna rizs, főzelék. A tésztával óvatosan, akkor is inkább durumtésztát egyél, a krumpli mehet néha, de mértékkel.

Vacsorára a legjobb a fehére, pl. tojás, csirke sonka, hús, túró stb. zöldségekkel.


Ha el tudsz menni biciklizni és úszni is, én váltva edzenék. Tehát a heti 4-5 edzés bőven elég, és pl. 4 edzésnél 2x biciklizés, 2x úszás, így még bele sem tudsz unni. A 2 nap pihenőnapot tartsd meg mindig, mert a szervezetnek szüksége van a regenerálódásra.

Sok sikert!

2012. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a mereteim vannak..detto ugyanezek...es mar vagy 4 eve, egyszer sikerult lefogyni 10 kilot, de megbantam, mert 2 honap alatt ertem el es most irto ronda a borom miatta...en ma kezdtem el az egezseges eletmodot...itthon fogok estenkent tornazni meg elmenni szaladni es napkozben meg egy orat elmegyek kondi terembe. Emelett napi 5x etkezem majd. Reggelire csirkemell sonkat ettem zold uborkaval, aztan meg Belvita keksz volt a tizorai es ebedre meg zoldseg leves es parolt csirke...es ennyi akarat meg sosem volt bennem...tudom, hogy sikerulni fog...es remelem neked is

Sok sikert ...amugy nalam az 57 kilo a cel :D:D:D

2012. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsaitokat! Utolsó neked is sok sikert! :)))
2012. ápr. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!