Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit hízhattam?

Mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés
eddig 23kgt fogytam.szoktam tartani zabanapokat de most kicsit túllőttem a célon:D a multkor 3 kilót "híztam" és egy hét alatt visszaállt a régi súlyom. ettem ma 2 tál cukros müzlit 1,5ös tejjel 4-5 db müzliszeletet(85 kcalegy)csirkemellet brokkolival ,5-6 db almát(200-250g) 2 joghurtot(82kcal egy)2 pohár tejet,egy melegszendvicset(csirkemellsonka,light majonéz,hagyma,tojás)egy túródesszertet egy csokit(68kcal) meg naaaaagyon sok háztartási kekszet plusz ittam egy fehérjeturmixot(180kcal körül)mennyire gáz?:(
2012. ápr. 1. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mennyit hízhattál, de hogy lehet ennyi mindent össze-vissza enni?

Hihetetlen, de komolyan.

Már 6 hete fogyózok, fogytam 12 kg-ot, és eszembe sem jutna ennyi mindent összeenni.

Önkontroll, ismerős?

Amúgy meg szerintem nagyon gáz.

2012. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gaz...meghizol tole, de nekem is vannak ilyen rohamaim amikor szomoru vagyok vagy megbantanak...nyugodj meg kerlek...tudom, hogy most utallod magad...de arra gondolj, hogy eros vagy es holnap letornazod...EROS VAGY
2012. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg többet is össze tudok zabálni, szóval nyugi. Holnaptól figyelj oda. Ez még nem a világ vége. :)
2012. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

23 kilót fogytál

a múltkor 3-at híztál és egy hét alatt visszaállt a régi súlyod (+23 kg??)


Most akkor mi van?

2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:03....hogy lehetsz ilyen hülye?:DDD úristen

Fogyott 23 kilót, dehát legyen pl 60 kg, erre hízott 3 kilót, így 63 lett, de aztán visszaállt a régi súlya és most újra 60 kg. te tényleg ilyen hülye vagy?

2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bomba ***** válasza:
Ha csak egyetlen nap történt ilyen "kihágás" akkor ne aggódj,semennyit nem fogsz hízni!
2012. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem az első,de az eddigiektől nem híztam:) csak a mai kicsit erősebb volt...
2012. ápr. 1. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy most híztál-e vagy sem, hanem az, hogy életmód váltás nélkül semmit sem ér a fogyókúra...

Ha most a fogyózás allatt ilyen dolgokat eszel(és ennyit!!), akkot mi lesz később?

2012. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi nem lesz később mert visszafogom magam.elszaladt a ló velem..
2012. ápr. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!