Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, esetleg...

Fogyni szeretnék, esetleg valami gyors és hatékony ötletet?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 170 cm magas és 55 kiló, viszont látszik a hasamon egy ki felesleg, azt szeretném gyorsan eltüntetni, minden nap sportolok már egy éve( napi 7 kilométert biciklizek) de eddig még csak 5 kilót dobtam le,és a vádlim erősödött, de a hasi területeimen semmi, próbáltam a hasizom erősítést, napi 300-400 felülést, persze nem egyszerre, de ez sem segített elérnem a megfelelőt, nem tudtok valami gyors megoldást, lényegtelen mennyire fárasztó
2012. ápr. 2. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Napi 7 km bicikli? Ennyit úszni kellene... :)

Na jó, abból 1-2 km is elég lenne, de biciklizésből az semmi. Ennek minimum a dupláját tekerd le, bár az tényleg inkább csak a lábadat fogja erősíteni, a hasadra nem sok hatása lesz. Ide írtam pár étkezési tanácsot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__28..

Szóval kevesebb nasi, több mozgás. Speciális hasfogyasztásról majd a nálam okosabbak írnak.

2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!