Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mit tegyek?

Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

teljesen el vagyok keseredve...

körülbelül két hónapja napi rendszerességgel 1 órát elliptikus trénerezek (kb. 600 cal) és a napi bevitelem kb 1500. SEMMI VÁLTOZÁST NEM LÁTOK. és tudom, mi a baj.. mindig bekerül valami olyan az étrendembe, 2-3 naponta, amit aztán nagyon megbánok.


például ma, apa jön haza reggel egy jó másfél kiló tesco-s csavart kaláccsal (később megnéztem, 100 gramm kb 700 cal!!!!) és megettem belőle kb. 25 dekát. Jó, gondoltam hogy akkor mára már csak gyümölcs. nem tudtam tartani, ezeket ettem utána a nap folyamán:

2 narancs (kb. 100 cal)

két szelet rozskenyér (kb 400 cal) és 3 szelet szalámi (3*55 cal) + 2 paradicsom (kb 70 cal) + retek (25 cal)

1 szem dió (30 cal)


rengeteg, egy ilyentől napokra elmegy a kedvem az egésztől..

ráadásul ma még nem is mozogtam, az ilyen napok után annyira depressziós leszek (főleg a kalács miatt.) hogy egyszerűen a mozgástól is elmegy a kedvem. mit tegyek?


valami étvágycsökkentő?


MINDIG éhes vagyok, pedig rengeteget eszem...


2012. ápr. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
énis ugyan így vagyok vele..elegem van! semmi sikerélményem.mindig bezabálok valamit énis és az a baj hogyha van egy ilyen botlásom akkor jön a "már úgyis mindegy"..énis depis leszek utána..
2012. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na, nem szeretnél levelezni vagy valami?:D észhez térítenénk egymást, amikor kell:D
2012. ápr. 2. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogynem:D gondoltam rá énis:)
2012. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írtam privátban, remélem elment:D
2012. ápr. 2. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
igen megkaptam:) már válaszoltam=)
2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fél kalácsot te faltad fel?

Miért nem hagytál a többieknek belőle?

2012. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lényeg h ezekből ne sokat egyél, és sok-sok mozgás, és sport!!:)
2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!