Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább?

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lefogytam 10 kilót 4 hónap alatt, de a vége már nagyon koplalás volt ilyen 1000 kalóriát ettem az elmúlt pár napban vagy még kevesebbet, és most szeretném kicsit emelni legalább 1200-1300-ra. De ahogy elkezdtem 1200-at enni, rögtön feljebb csúszott egy picit a mérleg. pedig 168/58-hoz annyi mozgással amit én csinálok súlytartáshoz 1900-at kell ennem. Hogyan növeljem így a bevitt kalóriák számát, ha már 1200-al is hízok? Hogyan tartsam meg a súlyomat?
2012. márc. 31. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már 1200-al is hizol,akkor bizony még ennyit sem szabad enni,vagy pedig a több mozgás az ami segíthet,
2012. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem értem... akkor neked nagyon lassú az anyagcseréd én kb. 167cm vagyok és ehhez 53 kiló és ha naponta 1200 kalóriát eszek és nem is mozgok, attól még fogyok is.

Nem lehet hogy az éhezéstől van ez? Vagy ennyire lassú az anyagcseréd?

Pedig én már 30 vagyok, de ezt nem értem...

2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy napi 500-800-at ettem, de utána sikerült feljönnöm napi 1700 körülre. Ha a napi 500-800 kcal után rögtön megemeltem volna 1700-ra, tuti híztam volna, de egy kg se jött vissza.


1. nagyon picit emeld a kcal számot! Azt csináltam hogy 600-700 kalóriát ettem 1 hétig.

2. Utána a 700-at emeltem 800-ra a következő héten.

3. 900-1000 kcal körül ettem a következő 2 hétben.

--- Ez eddig 1 hónap.

Utána kb. másfél hetenként emeltem 100-200 kalóriákat. A sport több lett, ha láttam, hogy feljebb megy a mérleg, de az szerintem nem is zsír volt, csak víz (+ beltartalom.)


Biztos hogy ZSÍRBAN híztál? Mármint nem lehet, hogy több ch-t eszel, mint ezelőtt? Mert 1 gramm ch 4 gramm vizet köt meg.

Lehet, csak vizet tart vissza a szervezeted. Vagy több benned a salakanyag, nagywc után mérd magad reggelente, reggeli előtt.

1 mód van megtudni hogy víz jött-e fel vagy zsír: csökkentsd pár napig a bevitt széndhidrátod, ha "lemegy" rólad a feljött súly, akkor csak víz volt. (Gondolom, hogy a diétád alatt nagyon kevés ch-t ettél és sok fehérjét, gyümit, zöldséget, ezért nem volt rajtad annyi víz akkor.)


Szerintem nem is hízás 1200-al, hanem csak víz jön fel. Ha zavar, hogy feljön ez a pár pluszkiló a megkötött víz miatt, megcsinálhatod hogy még mindig kevés ch-t eszel de emeled a bevitt fehérjét kalóriából. A fehérje nem köt meg vizet, a gyümik & zöldségek (sőt még a zsírok sem, de a zsírral vigyázz)

2012. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!