Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább mozgásügyileg?

Hogyan tovább mozgásügyileg?

Figyelt kérdés

Ez most érdekes dolog lesz 30éves anyuka/nő vagyok........kb.2éve váltottam életmódot. Sok mozgásésszerű étkezés stb...elértem az álomsúlyt hamar.Közben a mozgás az életem része lett. Rájöttem,h.az otthoni "Réka"dvd-k kevesek.Ezért beszereztem otthonrakét egykezes súlyzót ,fekpadot,rudat,súlytárcsákat és nekiálltam a súlyzózásnak.Mellette futás és néha réka dvd is.Megint pár hónap múlva nagyon lefogytam így nekiláttam a minőőségi étkezésnek a súlyzók mellé .Beszereztem mindent ami kell fehérja,BCAA,glutamin,karnitin.Étkezés is minőségi pénzt nem sajnálva. Eredmény meg is lett szép definiált has (szült nőként)kerek popsi,izo

mos comb a futástól leszálkásodd vádli stb....ez így mind szép és jó de történt valami....Folyamatos idegösszeroppanást kapok.Minden gondolatom az edzések körül forog...állandó sírás rohamom van az egésztől,belefáradtam........próbáltam pihenőt tartani,rövidet,hosszabbat de sajnos én az alacsony termetem miatt pillanatok alatt hízom,hiába a jó étkezés. Azonkívűl nagyon féltem a már elért alakom,(naribőrös coombos valakiből csini,izmos nő lettem)nem akarom elveszíteni mert RENGETEG MUNKA ÉS KITARTÁS VAN BENNE de már nem bírom tovább!!!! Nagyon de nagyon fáradt vagyok!! Van most valami ami tetszik ez az INsanity nevű program 60napos. Itt megvan adva,h.mikor mit kell csinálni . Szerintetek ez az edzés progi jó????? Elhagyhatom mellette 60napra a súlyzókat anélkül,hy.durván megváltozzon az alakom??? Mellette a futás biztosan maradna,mert egyszerűen imádok futni...heti 2-3x 7-12km között. Emellett még szükséges dvd??????????? Nagyon szépen köszönöm annak aki válaszol és érti,h.min megyek keresztül.


2012. márc. 18. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat a sok elütésért,de érintőképernyő és nem ellenőriztem:(
2012. márc. 18. 17:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem kicsit túlzásba vitted.


Iktass be legalább egy hét szünetet, amikor semmit nem csinálsz, és pihend ki magad. Nem kell magad kinyírni, hogy tökéletes tested legyen. Nem kell a tested szolgájává válni, a tested szolgál téged. Itt az én példám. Kb. 3 hétre abbahagytam a szigorú diétát, és az edzést is. Azt hittem, megállt a fogyásom. (Persze azért ésszel, normálisan étkeztem). Erre ma kiderült, hogy a három hét alatt további 1.5 kg-t fogytam. Tehát nem fogsz feltétlenül azonnal visszahízni. Mellesleg szerintem egyedül a futással (heti 3x 10 km elég komoly) megőrizheted az alakodat. Tehát a tanácsom, hogy pihend ki magad!

2012. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!