Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt sok ha egy étkezés...

Diéta alatt sok ha egy étkezésre 20-25dkg csirkemell-et eszek 6-7 deka barna rizzsel?

Figyelt kérdés

Ez kiszámolva 4-500 kalória között mozog, és ezt naponta 2szer fogyasztom. Mellette jó minőségű fehérjeturmix-ot (napi 2 alkalommal) néhány deka zabpehellyel, és salátmixeket fogyasztok.

Nagyjából napi 1600-1700kcal között mozog a bevitelem, nem iszok cukrosat, nem eszek cukrosat kilo számra.


Elvileg minden jó, csak nem tudom sok e egy étkezésre ennyi kalória :\


Egyébként most 105kg és 193 cm magas vagyok, 10 kilo fogyásnak tudnék örülni nagyon.



2012. ápr. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
De ari lehetsz, ahogy méregeted a 6-7 deka barna rizsát.
2012. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 °:Amigo:° ***** válasza:

Már miért lenne "ari" ?


Te lehetsz ari, ahogy a csökkent agytevékenységed ellenére próbálod felfogni, hogy egy tasak (125 g.) barna rizst elfelezi és kétszerre eszi meg. Neked ez is bonyolult lenne.


A kérdezőnek nem akarok pontatlan választ adni, mert nem ismerem a nemét, életkorát, aktivitási szintjét és hogy milyen és mennyi sport energiafedezetét kell megoldania ebből a mennyiségből.

Alapjában véve az étrend jónak tűnik.

2012. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, főlleg este 5 után jut időm mozogni, sportolni.


Jelenleg, mivel kezdő futó vagyok, így 15-20 perc megállít keményen, ezt 2 naponta csinálom, de próbálok minél hamarabb fejlődni, és hosszabb távon súlyzós edzésre átállni.


Annyi felesleg van rajtam, hogy kell egy kis idő mire nem fulladok meg egy kis sporttól, elég tunya életmódom volt eddig, de sok ok miatt most kellett megálljt mondanom.

2012. ápr. 6. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

"ahogy a csökkent agytevékenységed ellenére próbálod felfogni, hogy egy tasak (125 g.) barna rizst elfelezi és kétszerre eszi meg. Neked ez is bonyolult lenne."


Ahogy elnézem, neked sem sikerül a fogyókúra. Sajnállak.

2012. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne itt, srácok..
2012. ápr. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!