Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kilót mennyi idő alatt kell...

3 kilót mennyi idő alatt kell lefogyni? (úgy hogy az eredmény tartós legyen. )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimum 3 hét.
2012. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
húha :(
2012. ápr. 5. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ugye vicc volt?
2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét alatt is lehetséges, főleg ha most kezdesz hozzá.
2012. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ez megint mi.


Tartós eredményt akkor érhetsz el, ha nem térsz vissza a "régi" életmódodhoz, sportolsz, figyelsz a kinézetedre. Egy hét alatt is lemehet három kiló, meg három hét alatt is. Más kérdés, hogy miből. Zsírból, vagy izomból és vízből. Az optimális persze a három hét. Ott már gyanítható, hogy jobbára zsírból ment le.


Mi lenne, ha kilók helyett mindenki centit mérne inkább?

2012. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad:

A tartós eredményt úgy értettem, hogy ne alakuljon ki a jojó, hogy rögtön miután abbahagytam a diétát visszahízom a kilókat, sőt még többet. És a végtelenségig nem lehet diétázni.. Nyilván nem fogok egyből cukrot meg csokit zabálni, miután lefogytam.

2012. ápr. 6. 07:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hány centi magas és hány kiló vagy.

Ha amúgy is karcsú vagy, azt a súlyt nagyon nehéz megtartani diéta nélkül.

Értsd ezt így: én pl. 167 /55kg vagyok ha azt eszek, amit akarok nagyjából, viszont van így rajtam háj.

-53kg-ra lefogytam, hogy mértékkel ettem télen de azért ettem, ha nem is vittem túlzásba.

Az álomméret az 51 kiló lenne, de ehhez állandóan diétán kellene lennem, mert a csúcsszuper alakért keményen és rendszeresen edzeni kell és figyelni kell hogy mit viszel be.


Így nem tudom megmondani mire figyelj. Hány kg +cm vagy?

2012. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

165/55

Köszi a válaszokat! :)

2012. ápr. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!