Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma voltam testzsír% mérésen,...

Ma voltam testzsír% mérésen, de szerintem az eredmény egyszerűen lehetetlen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is, ruhában mértek meg, ami szerintem nagyon nem mindegy.. Egy mérlegre kellett mezítláb ráállni és vízszintesen kitartani egy fém rudat.


Másodszor a 167cm/55kg súlyomra kidobott 28.4% zsírt :O 29% fölött elhízottnak számítanék.. Heti 3x futok intervallumosan, magas intenzitáson, heti 2x pedig kondizom, már 3 hónapja. 1450kcal, 25g zsír, 170g CH, 120g fehérje étrendet tartok a személyi edzőm által összerakva. Fehérjét is szedek, az izomzatom elég szépen formált.


Létezik ez a 28.4%??????


2012. febr. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

nem az a gond, hogy létezik-e (mert miért ne létezhetne, karatés haverom is intervallumos edzést csinál -a harcművészet edzése- és mégis zsíros) hanem hogy az elektromos impedanciás módszer sosem lesz túl pontos.

ha összecsíped a bőrödet mit látsz, zsíros vagy vagy nem? hogy nézel ki?

meg gondolom a mellednél is kéne lennie zsírnak, az is beleszámít, már ha nő vagy.

2012. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm.. Nem nagyon lehet összecsípni a karomon.. Akkor ezek szerint a csípkedős módszer a legpontosabb?


Nem végeznek ilyet valahol? Az az igazság h inkább fizetek, csak legyen már végre egy hiteles eredményem, mintsem bénázzak itt magamban..

2012. febr. 22. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

tudtommal igen, egy 7 pontos csipkedés lenne a legpontosabb.

azért amíg nem találsz olyan helyet, ahol ezt elvégzik, próbálj segítséget kérni. elvileg megoldható, tesztoszteron.hu-n elő van hozzá minden készítve, csak be kell írni pár számot.

2012. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tolómérővel 7 pontosan 16.3% lett.. piff :D
2012. márc. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!