Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni, de...

Nagyon szeretnék fogyni, de egyszerűen nem megy! Valaki segíthetne, hogy mit és hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. mi pontosan a probléma?
2012. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

161cm vagyok és 68kg.. szerintem ezzel elmondtam mindent :S

Régebben mindennap futottam 2km-t és egészségesen ettem és keveset de lefogytam 1-2kg-ot és pár nap múlva visszajött, úgyhogy már belefáradtam és nem járok el futni. Ha tükörbe nézek egyáltalán nem tetszik a látvány amit látok, szóval újra elszeretnék kezdeni fogyókúrázni, csak már semmi ötletem sincs, hogy hogyan csináljam..

2012. ápr. 6. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg! SEMMIT nem mondtál el. Mit ettél és mennyit, amikor fogytál és visszahíztál? Mert ez lenne a lényeg. Meg az, hogy mennyi ideig próbálkoztál, mert 1 hét alatt nem lehet lefogyni, az 1-2 kg-os súlyingadozás meg normális, függ attól, mennyire vannak tele a beleid, mennyi vizet tart vissza a szervezet (ezt befolyásolhatja a ciklusod, a frontok, a sófogyasztás, stb.).
2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb mindent ettem igazából csak keveset. Édességet és gyors kajákat teljesen kizártam az étrendemből. 1-1,5 hónapig csináltam ezt az egészet ezalatt fogytam 1-2kg-ot és utána 3kg-ot szedtem vissza és már besokalltam.. de újra szeretném elkezdeni!
2012. ápr. 7. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én 1 hete vágtam bele a fogyókúrába, ha gondolod ,írj privit, bátoríthatjuk egymást :)

19/L (170cm, 74 kg)

2012. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!