Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Híznom kéne pár kg-t?

Híznom kéne pár kg-t?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 159-60 cm és 41 kg. Most álltam le a kalóriaszámolgatással. Mindenki azt mondja, hogy milyen vékony vagyok. Féltenek is, hogy bajom lesz, de már többet eszem. Már kb fél- 1 éve nem nőttem egy centit se :( És a mellem se nő picit sem ( tudom genetika, de kicsivel lehetne több). A havim már több hónapja nincs meg ... Igazából nem ettem amúgy olyan keveset 1000-1200 között volt. Szerintetek ha rendesen étkezem, és mellette sportolok: 1 héten 3 nap 2x30-40 percet tánc aerobikozok és 1 órát táncolok egy nap ( hip hop) meg 4x van tesink és a pihenő napokon pedig 15-30 perces alakformáló jógát, pilates-t végzek, akkor ha hízok izomban fog történni?? :) És várhatólag mi lesz az eredmény? Ja am méreteim:

Derék: 58-59 cm

Csípő: 76 cm

Fenék ( legszélesebb résznél) : 83 cm

Comb ( legszélesebb résznél) : 47 cm

Nos?? :)


2012. ápr. 7. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, surgosen. 14 evesen nem kene kaloriat szamolgatni. csak mozogj sokat, es egyel ami jol esik, persze a feher cukrot es lisztet az egeszseged miatt nem ajanlom olyan sokszor, de ez igy nem jo, 41 kilo 160centihez nagyon keves.
2012. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már elhagytam tegnap a kalóriák számolását. És tényleg megpróbálok mértékkel étkezni, de úgy, hogy ne éhezzem :) És sportolok igeen :) És folytatni is fogom. Végül is ha hízok az sem lesz olyan nagy baj, de ha meg tudom tartani így a súlyom az is jó lesz... :)
2012. ápr. 7. 08:58
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azon még nem gondolkodtál hogy inkább a tanulással kéne foglalkoznod?
2012. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szomoru hogy a mai fiatal lanyokon ekkora nyomas van, en 14 evesen azt se tudtam mi az a kaloria...amugy a menszes kimaradasaval nem szabad jatszani, meg a vegen a hajad is elkezd hullani!!! hidd el, semmi szukseged nincs ra hogy ennyire aggodj a hizas miatt, tul vekonyra koplaltad magad....
2012. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-nak: csak hogy tudd kitűnő tanuló vagyok -.-"""

3-nak: hát okés.. megpróbálok nem ezzel foglalkozni.

2012. ápr. 7. 09:05
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
pont jó vagy. én 172cm vagyok és kb ugyanezek a méreteim
2012. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
172 centivel 41kilo?? :D
2012. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

gebe vagy.

Szarul nézhetsz ki.


már bocsi,hogy így fogalmaztam,de talán így megjön az eszed.


Aki meg azt írta,hogy 172 centi és ugyanazok a méretei,ezért neked se kell aggódnód.

Hát az meg egy csontváz lehet.

Én se vagyok kövér(171 cm,58 kg.)

És én odafigyelek mert van egy pici hasam,de nem számolgatom a kalóriákat,csak rengeteget tornázom és meg is van az eredménye.

Amúgy meg láttam már olyat is hogy 173 cm magas csaj és 65 kiló,de nagyon csinos formás vékony ,mert ugye az izom nehezebb mint a háj,és a csaj szép nőiesen izmos volt,erről ennyit.

Szerintem olyan 50-kiló jó lenne neked :)

2012. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mértékkel étkezni" Minek, emberek mi van veletek?

Minden 14-18 éves lány gebe, vagy mi van? 160 cm 41 kg? Normálisak vagytok? 5 perc alatt ez a második ilyen nem normális kérdés. Miért nem tanítanak valami normálisat iskolában, hogy végre észhez térjenek az emberek és ne a 190 cm magas és 40-50 kg modelleket akarják utánozni, akiknek a napi kalória bevitelük nem haladja meg a 800 kalóriát?

2012. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Térj észhez ember, a férfiaknak amúgy sem tetszenek a gebe csajok.
2012. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!