Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szüleim szerint még hiznom...

A szüleim szerint még hiznom kéne, de már igy is érzem magamon a zsirréteget. Tényleg folytassam?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 160cm, és múltkor 40 kiló voltam.

A szüleim hizásra vettek rá, most már 44 vagyok.

Még a normális tartományban vagyok, de már érzem a hájat magamon.

Már hatalmas a hasam, akkora, mint a 65 kilós osztálytársamé.

A bmi szerint pont normális vagyok.

Akkor miért lettem ennyire kövér?


Az osztálytársaimtól megkérdeztem a súlyomat, szerintük 53 körül lehetek.



Miért ekkora a hasam?

Lehet, hogy már kövérnek számítok?


2010. jan. 24. 16:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, a súlyod alapján (ha jó a mérleged) sovány vagy. Egyébként ha nem tetszik, akkor tornázz, sportolj, vagy járj el táncolni, és szépen kiegyenlítődik.
2010. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

...mégis sok felesleget érzek, ráadásul a pár hónapos ruhám is már majdnem feszül rajtam.

Még az a szerecse, hogy be tudom húzni a hasamat, úgy nem domborodik ki.

Inkább beszéljen a fotóm helyettem:

2010. jan. 24. 17:10
 3/29 A kérdező kommentje:
2010. jan. 24. 17:10
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Kövér nem vagy, csak van egy kicsi pocakod.

Az hogy a ruháid feszülnek, meg igazán baj, mert fejlödsz, ez növekedéssel és vastagodással is jár.


Amit tehetsz - és kellene is, hogy kezdj el sportolni, akkor lemegy a pocakod és az alakod is szépre fog fejlödni. Egyél rendesen, mert éppen most sok energiára van szüksége a szervezetednek, de mozogj sokat, hogy formás legyél.

2010. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, pocakod meg azért van, mert nem sportolsz. Tessék mozogni, és nem az internet előtt ülni naphosszat, és akkor jól fogsz kinézni. Ebben a korban sürgősen felejtsd el a fogyókúrát, veszélyes, ráadásul ha most fogyózol, felnőtt nőként nem lesz jó alakod, nem lesz melled, szép popsid, tessék sportolni!
2010. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sportolok, de már 1 falat kaja után is meglátszik.

Gondolom, ez örökletes, mert a testvérem 8 éves, 140cm, 41 kiló!, és már igy néz ki: [link]

2010. jan. 24. 17:40
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg 44 kg vagy?
2010. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd már el a túlsúlyt, láttam túlsúlyos gyereket, az nem így nézett ki, mint te. Ez egy normális 13 éves gyerek alkata. Majd szépen nőiesedsz. Mensesed van már?
2010. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Bebizonyitsam? Sőt, 45.
2010. jan. 24. 17:45
 10/29 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: még nincs.
2010. jan. 24. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!