Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40+20 módszerrel elérhetem a...

40+20 módszerrel elérhetem a ZSÍRMENTES alakot?

Figyelt kérdés

MOZGÁS-->

Hetente 3-4szer:

egyik nap:

40 perc futás (aerobic) + 20 perc erősítő gyakorlatok.


másik nap:

1 óra görkori + 20 perc erősítő gyakorlat


Beiktatva pihenő napokat.


ÉTKEZÉS -->

ch szegény, fehérje gazdag étrend. kalóriára figyelve.


A zsíromtól, narancsbőrtől szeretnék megszabadulni, mindössze max 3 kg felesleg van rajtam.


23/l


2012. ápr. 7. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
már 10 % testzsírszázaléknál elpatkolnál
2012. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a gyengébbek kedvéért úgy fogalmazok hogy: FÖLÖSLEGES zsírtól mentes alakot. Nyilván tisztában vagyok vele hogy nincs zsírmentes alak. Nem is gondoltam arra hogy ez a kérdés valaki számára nem egyértelmű......
2012. ápr. 7. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

gyengébb kérdezők kedvéért: irónia google it!


infók mennyisége erősen tart a 0-hoz mégis milyen választ akarsz?

2012. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki ért a témához az tudni fogja hogy leírtam azokat infókat amiket le kellett, és tudni fog rá értelmesen válaszolni is...
2012. ápr. 7. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
aki ért a témához annak ugyanúgy hiányoznak az olyan alapinfók, hogy magasság/testtömeg/testzsírszázalék/ izom és csont mennyisége - munkád/életviteled típusa, pontos étrended (összetétel, energiatartalom) /kép, hogy tisztában legyen a testalkatoddal/ mozgás intenzitása/milyen az edzettségi szinted stb.
2012. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legközelebb majd felkészültebb leszek és teljes önéletrajzzal jövök, oké? :) de ennek az "offolgatásnak" itt sok értelme nincsen...
2012. ápr. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!