Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te hogyan fogytál le, milyen...

Te hogyan fogytál le, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy valamilyen diétát alkalmaztál, sportoltál, kevesebbet ettél vagy hogy? Én most annyit csinálok csak hogy kevesebbet eszem. Kb. felét a rendes adagomnak. Márc.1-én kezdtem. Ja meg nem eszem sütit és édességet.
2012. márc. 9. 17:57
 1/8 anonim válasza:
kevesebbet ettem ( de nem sportoltam mert sajna elég lusta vagyok ) 76kg ról indultam és most 63kg vagyok és 172cm magas de szeretnék még fogyni 5-6 kg.ot
2012. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én devizahitelt vettem fel...
2012. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem sportolok, nagyon lusta vagyok. Annyi hogy naponta 2-szer megsétáltatom a kutyámat, meg amit dolgozok ott jövök-megyek. Ennyi. Én 170 cm vagyok kb. és régen 70-72 kg voltam, tehát sosem voltam karcsú, de most 81,80 kg voltam március elsején, akkor kezdtem, és most 79,25 kg vagyok. Cégnél van nagy mérleg, ráálltam. :)

Szép lassan úgy gondolom le sikerül fogynom, csak türelem és megtartóztatás kérdése. :D

2012. márc. 9. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Én március 1-én kezdtem szintén! Délután 3-tól már csak zöldséget eszek, de abból sokat, általában kínai káposztát! De ha este jut időm a tornára, akkor utána még eszek fehérjét /pl.túró, natur joghurt/

délután 3ig mindent eszek,fehér kenyértől kezdve, spagettiig :D...szóval mindent, persze mértékkel!

+rengeteg folyadék. Heti 3-4x 45 perc mozgás /mikor mi/

eddig 2kg-t sikerült fogyni!

2012. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A koplalás nem jó módszer.

Egyébként fontos, hogy elalvás előtt 2-3 órával ne egyél, plusz semmi édesség, édes italokat hanyagold, teát/kávét se nagyon ízesítsd, az alkoholban is rengeteg kalória van, plusz egy minimális mozgás nem ártana. Az az ideális, ha 3 óránként ezsel, plusz, amikor éhgyomorra ezsel, sokkal több energiát használ fel a szervezet, mint amúgy. A koplalásos fogyást 2-3 nap alatt visszahízod, ugyanis legfőképpen a víztartalékaid fogynak ki. És nem is bírod sokáig. Hetente kb 30 g édesség abban segít, hogy könnyebbenn ellen tudj állni az édességnek, nem fogsz olyan könnyen kísértésbe esni, és ennyitől még nem fogsz lassabban lefogyni. Mozgásnak próbáld ki hogy leülsz, és két percig (rendesen mérd az időt, ne csak úgy kb) fektetett nyolcasokat rajzolsz a lábaddal a levegőbe. Nem hiszem, hogy sok kalóriát éget, de az biztos, hogy formálja a lábadat. Ezt csináld meg napont egyszer mindkét lábaddal! Sok sikert! :)

2012. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Plusz igyál sokat, mert segíti a gyors anyagcserét.
2012. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok több folyadékot inni, de valahogy nem kívánom a vedelést. Reggel egy bögre tea édesítővel, délben leves és egy pohár víz az ebéd után, meg du. kb 6-7 deci folyadék és este is egy pohárral. Tehát nem iszok meg 2 litert, valahogy nem kívánom.
2012. márc. 13. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 1500-1700 kcal körül eszek, heti 2x futás, 2x edzőterem. Eddig 11 kg ment le, és élvezem csinálni. :)


25/N

2012. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!