Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, mit vihetnék strandr...

Diétázom, mit vihetnék strandra (egésznapra) ami belefér a diétába?

Figyelt kérdés

Semmi előírt diétát nem csinálok,(régebben csináltam a 90napost.. de annak már 1éve) 67kilo vagyok,szeretnék fogyni úgy egy 10est,télre.. De ez még hosszú idő:)Eddig úgy étkeztem,hogy reggelire ettem egy szelet kenyeret(Néha fehérkenyeret,többször inkább házi,vagy rozskenyeret)szalámival. Ebédre,csirkemellt egy kis krumplival,vagy rizzsel.Vacsorára,pedig ilyen kefír,joghurt,sali,ilyeneket. 2-3hónapja körülbelül hogy így étkezem,és eddig 8kiló ment le :) Örülök is neki.. De a héten,haverokkal megyünk a strandra,és nemtudom mit vihetnék,ami mégis belefér a "diétába". Ugye,mindenki szendvics,üditő,keksz,csipsz..általában ezek amiket strandra szoktak vinni.Nem szeretnék ilyeneket!Demégis mit vihetnék? Sonka,zsömlével?Vagy mi?:) És akkor mégis hány db?:)


17/L


2009. jún. 17. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes kiörlésü zsemléböl szendvics! Vannak màr ràgcsàk is amik nem olyan hizlaloak,! Üditönek meg vegyél valami lightost vagy teàt, az envigàt nem ajànlom, mert gyorsitja az anyagcserét, és inkàbb otthon legyél :D
2009. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
puffasztott rizst, bio bulátát,vagy csinálj magadnak dobozba gyümölcs/zöldség-salátát és azt is bármikor eheted!!!Szerintem is nagyon jó a rozskenyérből készült szendvics(pl.:kenyér, vékonyan light margarin, sonka, saláta) de én ebből max. 2-t ennék!! + esetleg joghurtot is vihetsz, vagy zabpelyhes sütit!!!(ez nagyon fincsi, neten fennt van a receptje) Sok sikert!!!!!!!!
2009. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha azon a napon csak gyümölcsöt ennél??? Van benne minden, könnyű, lédús... nem is ragozom. És a hasadat se terheli meg!
2009. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Valamiért úgy érzem, társaságba gyümölcsöt vinni csak magunknak nem illik - mert amikor eszed a lédús barackokat, a többinek meg csorog a nyála.

Kis szendvicseket vigyél diétás kenyérben.

2009. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a többieknek nem adhatna belőle? ha viszel többet, mindenkit megkínálhatsz!!!!
2009. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jah, ha visz 2-3 kg barackot :)
2009. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!