Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni 8 kilót...

Le lehet fogyni 8 kilót júniusig egy átlag alkatból?

Figyelt kérdés

Undorítónak látom ezt a 8 kg felesleget magamon. Viszont még a BMI szerint a normálba tartozom. A felső határán vagyok. Szóval ha lefogyok, akkor is max. csak az alsó határán leszek.


Le tudok fogyni 8 kilót júniusig szerintetek?? Az még normális lenne??



Egyszerűen undorító vastagok a lábaim!!!!!!!!!!!!!


60, azaz HATVAN cm!!!!!!!!!!!!!

Volt itt már valaki zsírleszíváson?????


Én már nem tudom, hogy mit csináljak ezzel...minden jó csajnak itt 48 -as a combja. Nekem meg egy ocsmány undorító sz@r g.ci lábaim vannak......



2012. ápr. 10. 08:02
 1/7 anonim válasza:
Ha ennyire finoman szólva is rossz véleménnyel vagy magadról akkor nem fogynod kéne ,ha nem pszichológushoz kéne fordulnod .De sürgősen.
2012. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8kg az két hónap egy laza diétával.
2012. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem neked voltak hasonló kirohanásaid pár héttel (hónappal?) ezelőtt itt?

A stílus és szóhasználat megegyezik...


Mindenesetre 8 kg-ot két-három hónap alatt le lehet adni, azzal együtt nagy valószínűséggel a combod is vékonyodni fog.

Zsírleszíváson pedig még nem voltam, szóval passzolom, hogy milyen, de meggyőződésem, hogy felesleges.

2012. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze h le lehet. Sport, erősítés, normális kaja. Nem gond nekem sikerült.Jó 3 hónap alatt de lehet.
2012. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

S miket esztek, amitől nem lesztek 1 óra múlva éhesek??


Nekem aza bajom, hogy nem tudok fél marék kaját enni...Szeretem ha sok van a tányérban....


a kenyeret nem szeretem...

2012. ápr. 10. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Akkor egyél kis, tortás tányérról. Azt tedd tele. Ez így egy normális, kis adag kaja lesz, de "becsapod" magad, mert tele a tányér.

Nekem bevált. :)

2012. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz... Nekem is 60 cm a combom, pedig máshol nem vagyok annyira dagi, vékony a derekam(66 cm), nagy cicim van de nagy fenekem meg combom. Diétázz és lemeyg a lábadról is, nyugi.
2012. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!