Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Szeptemberig...

Szerintetek Szeptemberig mennyit tudok fogyni? (ha)

Figyelt kérdés
12éves lány vagyok 175cm,75kg.Sportolásom:Táncolok(hiphop)hetente 2-szer.Futni szoktam hetente 2-szer.Napi kaja:Reggeli:SzennyóEbéd amit anya csinálni sültkrumpli hús...vacsora:valamikor almát eszek vagy pizzát.Alig tudom megállni hogy 6után ne egyek. -.-De párszor sikerült.Szeretnék fogyni.Ugyanis nem érzem jól maam segitsetek.:)Mit egyek? Ilyenekbe.Minden válasz segíthet.:))
2012. ápr. 9. 15:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%

Szia! Ha fogyni akarsz muszáj lesz megállnod hogy ne egyél 6 előtt! Vacsorára mindenképpen hanyagold a pizzát és a hozzá hasonló ételeket. gyümölcsöket, zöldségeket, joghurtot, kefírt egyél vacsorára, igyál sokat egész nap, főleg vizet vagy teát! Kerüld a zsíros, fűszeres kajákat, szólj anyukádnak, hogy próbáljon olyan ételeket készíteni amiknek nem nagy a kalóriatartalmuk, ha ez nem jön össze és sültkrumplit kell enned hússal ketchupppal és egyéb hízlaló dolgokkal csak mértékkel egyél belőle! Sportoolj továbbra is rendszeresen! Szerinem ha ezeket betartod simán le tudnál fogyni pár kilót;) De csak akkor ha tényleg betartod! Olyan nincs hogy nincs kedved hozzá és kihagysz egy napot... :)

remélem tudtam segíteni!

14L

2012. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
35%
bocs ne egyél 6 után* elírtam:$
2012. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindent sokat segitettél.:)
2012. ápr. 9. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Be ne dőlj ennek a 6 után ne egyél hülyeségnek. A fogyókúrához SEMMI KÖZE annak, hogy mikor eszel.


Mondjuk ha te éjjel 2-kor mész aludni, akkor baromira nem egészséges éheztetned a szervezetedet, csak mert 6 után nem szabad enni..

Lefekvés előtt 2 órával már ne egyél, mert nem tud a szervezeted az alvásra koncentrálni. De a fogyásodhoz semmi köze!!

2012. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg poén, hogy egy ilyen butuska 14 éves lány osztogatja itt a h*lye tanácsait...
2012. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
KÖszi most ezzel te is segitettél.:)De az elsö válaszolónak is van ár jó tanácsa;)
2012. ápr. 9. 15:40
 7/11 anonim válasza:

szivesen.:)

a másik kommentelőnek meg csak annyit hogy azért van ez az oldal hogy tanácsokat adjunk másoknak. Nekem ez a tapasztalatom, én is hiphopt táncolok néha eljároik futni és biciklizni, igaz az étrendem, a magasságom és a súlyom eltérő nekem ezek a dolgok jöttek be. Ha úgygondolod hogy hülyeség az a te dolgod de attól még ne állj le fikázni csak mert 14 éves vagyok.:)

2012. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én úgy tudtam fogyni, hogy mellőztem a lisztes és cukros dolgokat. Nem ettem csokit, süteményt és semmilyen cukros vackot. Inni vizet ittam, néha megittam egy kis gyümölcslevet, vagy teát, de azt is cukor nélkül.

Csökkentettem a pékáru, tészta evést.

Egyébként nem olyan szörnyű mint ahogy így elsőre hangzik.

Reggelire extrudált kenyeret ettem, felvágottal, és sok-sok zöldséggel. Ebédet azt ettem amit éppen főztek itthon, de például a levesből nem ettem meg a tésztát vagy ha paníroztak valamit én megcsináltam külön magamnak panír nélkül, diétásabban. Napközben sok gyümölcsöt ettem, kefirt, így nem voltam sose éhes.

2012. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.:3
2012. ápr. 9. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem úgy sikerül(t) néhány kg-tól megszabadulnom, hogy minden nap futok 40-50 percet. Naponta 5x étkezem és rengeteg folyadékot iszom.

Reggeli(7 óra): Teljes kiőrlésű kenyér vagy extrudált kenyér sovány sonkával, zöldségekkel.

Tízórai(10 óra): 1 gyümölcs vagy egy joghurt/kefír gyümölccsel. Esetleg néhány db Korpovit keksz.

Ebéd(sulitól függ): Menza...

Uzsonna(változó, 3 és 5 óra között): Zöldségsaláta párolt csirkemellel vagy joghurt/kefír.

Vacsora(6-fél8 között): Zöldségsaláta csirkemellel vagy 2 db. főtt tojás.


Nekem futás mellett ilyen étrenddel 2,5 hét alatt 3kg-tól sikerült megszabadulnom. Még 2-3 kg-t szeretnék leadni. De ez inkább életmód váltás részemről, mintsem fogyókúra.



13/L

2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!