Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen húsféleséget egyek-ehet...

Milyen húsféleséget egyek-ehetek ha diétázom?

Figyelt kérdés

Eléggé kis városban élek és amit tudtam beszereztem Norbi update ételekből.

Szinte csak édes ételeket találtam. Pl: túrórudi, joghurt, mazsolás süti. De már az édestől feláll a szőr a hátamon. Vettem Update 1-es kenyeret és valami light vajkrémet. Zöldséggel szoktam enni, uborkával, paradicsommal, de mégis hiányzik róla valami kis husi. Mit ajánlanátok ?:D


2012. ápr. 10. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyet, ha nem eszel hozzá szénhidrátot.
2012. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom mi ez a húsmentesség,pedig pont,hogy a hús az,ami a leginkább csökkenti az éhséget. A sovány húsok a legjobbak rá. A tejtermékek pedig csökkentik a zsír felszívódását.

Kimutatták,hogy ha reggel nagyobb arányban eszel húst sokkal kevésbé leszel éhes délben és kevesebbet is eszel.És ha éhes vagy ,akkor sokkal többet és zsírosabbat kívánsz.

Szóval nem a hús a gond,inkább a zsír és cukor. Jó dolog a gyümölcs,de túl sokat abból se szabad.

2012. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mellfilé
2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen eszek gyümölcsöt is. Salátázok és próbálok kicsit egészségesebben enni. Mozogni, tornázni. Most már tényleg ideje húst ennem mert már hiányzik, megfogadom a tanácsokat. Köszönöm! :)
2012. ápr. 10. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

tőkehalfilé. nagyon kevés kalória van benne, és laktat.

csirkemellfilé párolva detto.

2012. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!