Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, betegség is...

Mi tévő legyek, betegség is akadályoz a fogyásban? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve kövér voltam!2 éve végre sikerült 30 kg-ot fogynom!Ebbe sok minden besegített!DE tovább nem tudtam fogyni,mert legyengült az immunom (pedig egészségesen ettem,sok vitamint),folyton beteg voltam és nyomtam az ágyat!Már 1 éve hála az égnek nem volt bajom!Újra elkezdtem,mert fél év alatt visszajött a leadott kilók fele!Elég gyorsan!Most kiderült,hogy pajzsmirigy alul működésem van és attól híztam vissza ennyire!Azóta 3-szor futottam újra neki,de nem hogy fogytam volna,még híztam rá vagy 3 kilót!!!El vagyok keseredve,mert keményen dolgoztam azért a sok mínuszért és most megint ott tartok,ahol elkezdtem!!!!

Augusztusban tudok csak orvoshoz menni és csak az után kaphatok gyógyszert!Azt mondták attól lehet majd fogyni(nem csak attól,de besegít)így akkor tudom csak újrakezdeni a fogyit!DE ez akkor is elkeserítő!Szerintetek is?


2009. jún. 18. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg az egész életmódod helytelen, ami a fogalmazásmódodból is kiderül (fogyókúra, fogyi, leadott kilók visszajöttek stb.) - le kellene írni mit eszel, mennyit, mikor és mennyit mozogsz! Hány cm hány kg vagy! Nem kell elkeseredni, fel kell állni és menni tovább a cél felé!
2009. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje diéta nekem is segített
2009. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarnálak elkeseríteni,de ha fogyni szeretnél,miért nem a legegyszerűbb módját választod ? Minek ehhez augusztus,meg orvos,vagy tabletta ? Egyszerűen egyél kevesebbet,és tuti hogy fogyni fogsz.
2009. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

off: "Minek ehhez augusztus,meg orvos,vagy tabletta ?" Leírta, hogy pazsmirigy alulműködése van, talán azért. Vagy a betegséget nem ismered, vagy a magyart nem érted, de akkor legalább nem kéne beszólni a másiknak.

off vége


Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni, mivel a hízásod oka hormonális zavar (noha a gyerekkori kövérség valszeg nem emiatt volt). A lényeg, hogy agusztusig húzd ki valahogy, próbálj egézségesen táplálkozni addig is (diétázni nem kell, mert minek, persze azért ne kezdj határtalan falásba). Vígasztaljon a tudat, hogy most legalább már ismerik a betegséged, így kezelni is tudják majd, illetve az, hogy azon kevesek közés tartozol, akikek van mentségük a hízásra.

2009. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"a már pajzsmirigybetegségben szenvedőknek a jód bevitele veszélyes lehet (gyulladást válthat ki, befolyásolhatatlan túlműködést indíthat el) ezért a bevitele betegek számára nem javasolt! (egyes „fogyasztószerek" kóros mennyiségben tartalmazhatják!)."


Vàrd meg az augusztust, addig meg egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, s tàplàlkozz tudatosan! Vigyàzz magadra!

2009. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem eszem sokat!Nincs is nagyon étvágyam!Régen is max. 3x ettem 1 nap!Most meg 1-2x!Nagyon imádom a zöldségeke főleg nyersen!Karalábé,répa,káposzta még a brokkolit is nyersen :)!Csak most sok félét nem ehetek (pl.:káposzta golyvakeltő)és még nem tudom van e olyan!Mert még ki sem vizsgáltak!Eddig is mint amúgy mindig mozgok rendszeresen!Most itt a nyár és a kenu a kedvencem!:D De 3-4x egy héten tornázom!Ezért is volt furcsa,hogy vissza híztam!

Nem tudom mi a baj a fogalmazásommal!A lényeg,hogy zavar nagyon,hogy újra kövér vagyok!Már alig várom,hogy kapjak gyógyszert és akkor neki állok megint,mert addig igen úgyis felesleges,mert még a tornától is hízok!!! :(

Egyeseknek köszi a segítséget!

2009. jún. 18. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyél napi 5-6-7X keveset!

Elég erősen pörgeti az anyagcserét!


A fogyihoz meg:

[link]

2009. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!