Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 15-17kg-t....

Szeretnék lefogyni 15-17kg-t. Hogy?

Figyelt kérdés
168 cm, 72kg, 15 éves lány vagyok. Minden nap 5-6x csinélok 50 gugolást, 25 hasizmot. Kevesebbet eszem és szeretnék lefogyni 55-57 kg-ra..Elég ha ezeket csinálom, vagy esetleg totál mást kellene kezdenem ? Fontos..köszi előre is a válaszokat.:)

2012. ápr. 10. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Már megijedtem, hogy nem fontos, mert akkor nem is válaszolnék.


Ez a terved eléggé karcsú. Litánia helyett azt ajánlom, keresd fel a lifetilt.blog.hu-t, ott megfelelő alapismereteket, motivációt és személyre szabott edzéstervet is találsz.

2012. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mindenképp meg fogom nézni az oldalt..de még várom a válaszokat.
2012. ápr. 10. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanezek a paramétereim, és én is ennyit szeretnék fogyni, csak én 17 éves vagyok. Fogyunk együtt? :) Szerintem úgy könnyebb...

2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké.:)
2012. ápr. 10. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

- fuss is mellé mondjuk napi 3 km-t.

- nagyon sokat segítene, ha naponta meginnál 4 liter vizet (mert az kimossa a salakanyagokat, ami születésed óta halmozódik a szervezetedben. azt olvastam, hogy ez akár +3-6 kilót jelent)

- délután 5 után ne egyél semmit, mert olyankor a szervezet már csak raktároz, nem bont le semmit.


hajrá!:)

2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5 után te ne egyél semmit, a butaságot meg terjeszd máshol.
2012. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!