Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt le a fogyás?...

Miért állt le a fogyás? Norbizok 2 hónapja, de 1,5 hó után megállt a dolog.6 kg lement és még lenne 18 kg. A tv showba hogy adték le oly gyorsan a 10-20 plusszot? Nekem miért nem megy?

Figyelt kérdés
Ott tartok,hogy abbahagyom,mert drága fogyókúra.Vagy még csináljam?Tapasztaltak irjatok,bunkók kíméljenek.
2009. jún. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le nemed, magasságod, súlyod, egy nap mit eszel, mennyit mozogsz. Ha ez megvan akkor tudunk csak továbbmenni.
2009. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert az egész egy nagy kamu. Az első fél hónap (kb két hét) alatt vizet vesztettél, zsírt nem. Zsírt veszteni sima diétával nem is nagyon lehet. A zsírvesztéshez teljes életmód váltás kell, ételek & mozgás terén is. A TV-showban midnenki sportolt, elég keményen, de azt próbálták elhinteni (azaz hazudtak), hogy a diéta elégséges.

Sajnos vannak dolgok, amik könnyen-gyorsan, varázsütéssel és varázsszerekkel nem működnek, de az emberek váltig kísérleteznek velük, és lehurrogják azokat, akik szerint lehetetlen ("majd én megmutatom"). Ilyen például az aranycsinálás, amit 500 éve próbáltak megtenni, de aztán rájöttek, hogy nem megy. És ilyen a gyors zsírvesztés (lehetőleg munka nélkül, TV-nézés mellett), amiről sokan hiszik, hogy lehetséges. Majd rájönnek.

A biológiai alapokkal senkit nem untatnék, úgyse fogtok hinni nekem. Mehet a lepontozás.

2009. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha számolod a bevitt tápanyagokat akkor csökkets a bevitt szénhidráton 50 grammal.

Ha nem számolod itt az ideje!

(A fogyás csak akkor áll le ha valamit rosszul csinálsz, egy rendes diétában az első és az utolsó nap is mennie kell a zsírnak!)

Itt egykis segítség:

[link]

Sok Sikert!

2009. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mi benne a drága! Ne egyél norbis kaját, csak végszükség esetére tarts otthon.

Nekem pl. mindig volt otthon 1-2 rudi, vagy az a keksze és kitartott 2 hétig.

Ne az új könyveivel, meg kódjaival egyél, hanem vedd meg azt a kis zsebkönyvet, a legelsőt.

Nem drága, mert ugyanazt eszed, amit egyébként is, csak általában nem délután.

A legnagyobb segítség az U1-es kaják közül pedig a zabpehely és -korpa, amit nagyon változatosan el tudsz készíteni!

Egyébként se nagyon egyél semmilyen kész kaját. Szóval ne csak norbisat, hanem semmifélét.

Süss otthon kenyeret. Én is azt szoktam. Kétszer 15 perc, a két összegyúrás és zsömleformázgatás, aztán a második kelesztés után sütöm, este, amikor már úgyis otthon vagyok.

Kitartás!!! Ne add fel!

2009. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!